صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

قربان صدقه رفتن یک سلطنت طلب برای کارمند فاسدVOA

مجری تلویزیون ماهواره ای پارس از تبلیغات یکی از کارمندان فاسد صدای امریکا علیه جمهوری اسلامی تقدیر و تمجید کرد.

کد خبر : 7870

تاریخ انتشار : 08/12/1392 - 12:37


قربان صدقه رفتن یک سلطنت طلب برای کارمند فاسدVOA

به گزارش خط امید بهشهر _ "مسعود صدر" مجری شبکه سلطنت طلب پارس/parstv در آخرین برنامه خود اظهار داشت: «یک مطلبی را در خصوص رسانه های فارسی زبان بزرگ و مطرح می خواهم بگویم که بسیار حائز اهمیت است. رسانه هایی که در این سال ها برنامه های خوب و متنوعی داشتند. البته منظورم "بی بی سی" نیست، چون تکلیف این شبکه روشن است و از قبل هم روشن بوده؛ اصلا یکی از عوامل سیه روزی مردم ایران همین بی بی سی است. هرکس از بی بی سی حمایت کند یا برنامه های آن را تأیید کند، در اشتباه است.»

وی ادامه داد: «همینطور "صدای امریکا" که از بودجه دولت ایالات متحده تأمین می شود و بارها و بارها انتقادات زیادی از طرف اپوزیسیون علیه این رسانه مطرح شده؛ چون علیه ملی گراها و میهن پرستان برنامه های مغرضانه ساخته است.»

 

مسعود صدر

 

این عنصر ضدانقلاب بعد از مقدمه بالا، یکی از کارمندان و مجریان مسأله دار تلویزیون فارسی صدای امریکا را استثنا کرد و گفت: «اما می خواهم اینجا به رسم حق شناسی، از یک برنامه ساز زحمتکش، شجاع، دلسوز، جسور، افشاگر و ضدجمهوری اسلامی به نام "مهدی فلاحتی" به صورت همه جانبه تشکر کنم. او با خطرپذیری و شجاعت بی نظیرش توانسته یکتنه علیه جمهوری اسلامی افشاگری کند.»

مسعود صدر افزود: «البته من با مهدی فلاحتی اصلا دوست و رفیق نیستم و تا کنون همدیگر را ندیده ایم، اما وظیفه خودم می دانم که از ایشان صمیمانه تشکر کنم. کمتر کسی مانند او اینگونه اطلاعات دقیق به مخاطبان می دهد.»

 

تمجید مجری سلطنت طلب از مهدی فلاحتی

 

یادآور می شویم مهدی فلاحتی همان کسی است که پس از افشای اقدام غیراخلاقی اش در تجاوز به یکی از همکاران زن خود در شبکه صدای امریکا (الهام ستاکی) برای مدتی مقابل دوربین این شبکه ظاهر نمی شد. نامبرده از جمله کارمندان بسیار فاسد رسانه دولتی امریکاست که همکاران سابقش از اعتیاد، شرب خمر و هوسرانی های او خاطره های زیادی نقل می کنند.

وی در عین حال -به قول همکاران سابقش- به دلیل «زرنگ بازی و گوش به فرمانی» توانسته است در طول این سال ها جایگاه خود را در صدای امریکا حفظ کند و از اخراج در امان بماند.

 

اجرای برنامه "صفحه آخر" به فلاحتی سپرده شده

 

تخصص او سناریوسازی و داستان پردازی علیه شخصیت های انقلابی و مذهبی ایران است که همین ویژگی باعث شده تا مدیران شبکه صدای امریکا مأموریت اجرای برنامه ای با نام "صفحه آخر" را به او محول کنند.

فلاحتی از اعضای شاخص تیم "ستاره درخشش" (سرپرست بهائی بخش فارسی VOA) می باشد و تعداد زیادی از کارمندان اخراجی صدای امریکا، زیرآب زنی های او را عامل قطع همکاری خود با این شبکه اعلام می کنند.


منبع : جام

 

  

دیدگاه شما در مورد : قربان صدقه رفتن یک سلطنت طلب برای کارمند فاسدVOA

قربان صدقه رفتن یک سلطنت طلب برای کارمند فاسدVOA

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر