صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

19 آموزشگاه براي اسكان مسافران نوروزي بهشهر در نظر گرفته شده‌است

مدير آموزش و پرورش بهشهر گفت: آموزش و پرورش بهشهر 19 آموزشگاه براي اسكان مسافرين نوروزي در بهار 93 در نظر گرفته است.

کد خبر : 7647

تاریخ انتشار : 01/12/1392 - 15:23


19 آموزشگاه براي اسكان مسافران نوروزي بهشهر در نظر گرفته شده‌است

به گزارش خط امید بهشهر _ ابوالقاسم ثلاثي صبح پنجشنبه در ستاد تسهیلات نوروزی بهشهر اظهار داشت: در اين رابطه مدارس ما در سه دسته مدارس ويژه، مدارس گروه الف و ب دسته بندي شده اند.

وي افزود: 3 مدرسه ويژه با امكانات رفاهي مناسب در مدرسه توحيد و شبانه روزي كياسر و سفيد چاه، 4 مدرسه گروه الف و 12 مدرسه گروه ب امسال ميزبان مسافرين نوروزي است.

ثلاثي بيان داشت: امسال پایگاه هاي آموزش و پرورش در 19 مدرسه با 134 کلاس در سراسر شهرستان پذیرای میهمانان نورورزی است.

وي ادامه داد: در سال گذشته مراکز اسکان و رفاهی آموزش و پرورش با دریافت هزینه کمتری نسبت به سایر مراکز رفاهی، پذیرای کلیه مسافران فرهنگی و غیرفرهنگی بوده است كه اين مسئله در سال جاري نيز اجرايي مي شود.

مدير آموزش و پرورش بهشهر شرایط و امکانات مدارس مورد نظر را برای اسکان مسافران نوروزی مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در مراكز ويژه و الف ما امکانات لازم برای اسکان مسافران فراهم است اما در مدارس گروه ب بايد امكانات لازم رفاهي از هم اكنون فراهم شود.

ثلاثي افزود: تهيه فرش، پتو، تلويزيون و يخچال و حمام از نيازهاي مهم و ضروري براي مدارس گروه ب است كه بايد با كمك خيرين و مسئولان هماهنگي لازم براي فراهم كردن آن ايجاد شود و مدارس مجهز به حمام شوند و يا حداقل دوش براي استحمام نصب شود.

وي بيان داشت: مشكلي براي اسكان مسافرين در بهشهر نداريم و اداره آموزش و پرورش بهشهر از همه امکانات خود برای اسکان مسافران نوروزی استفاده خواهد کرد.

ثلاثي يادآور شد: تابستان امسال 9 مدرسه با 68 كلاس براس اسكان مسافرين در نظر گرفته شده بود كه يك هزار و 830 خانوار فرهنگي اسكان داده شدند.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر با بيان اينكه در ایام نوروز امسال (92)  21 آموزشگاه در قالب 178 کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده بود ادامه داد: در مجموع 759 خانوار در سطح مدارس اسکان داده شدند كه از اين تعداد 828 خانوار فرهنگي و 231 خانوار غير فرهنگي بودند.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : 19 آموزشگاه براي اسكان مسافران نوروزي بهشهر در نظر گرفته شده‌است

19 آموزشگاه براي اسكان مسافران نوروزي بهشهر در نظر گرفته شده‌است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر