صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وقتی بدحجابی مسئله ای نیست!

«سرزمین کهن» روی «کلاه پهلوی» را هم سفید کرد / عکس

در هیاهوی ایجادشده پیرامون سریال جدید "سرزمین کهن"، موضوع حجاب عجیب و غیرقابل توجیه بازیگران آن کاملا فراموش شده است.

کد خبر : 7522

تاریخ انتشار : 28/11/1392 - 15:02


«سرزمین کهن» روی «کلاه پهلوی» را هم سفید کرد / عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ سریال جدید تلویزیون (سرزمین کهن) با چنان حواشی ریز و درشتی، از قبل از شروع زمان پخش آن مواجه شد که یکی از مهم ترین موضوعات جای گرفته در دل آن به تدریج روند عادی شدن را طی کرده است!

سرزمین کهن که اصل سپردن امتیاز ساخت آن به کارگردانی با موضع گیری های مشخص سیاسی که هواداری آشکارش از فتنه بخشی از آن به شمار می رود، سوالات بی پاسخ فراوانی را ایجاد کرده بود، اکنون در همین چند قسمت پخش شده، درگیر حاشیه های مربوط به توهین به یکی از اقوام کشور شده و ماجرا تا جایی پیش رفته که حتی دستور مستقیم ضرغامی برای بررسی موضوع را در نیز در پی داشته است تا در نتیجه این حواشی، هیچ مجای برای طرح عبور این سریال از خط قرمز حجاب باقی نماند.
 
انگار نه انگار که حجاب بازیگران این سریال حتی روی مجموعه پرهزینه قبل از خود یعنی "کلاه پهلوی" را هم سفید کرده و برای اولین بار در سریال های تلویزیونی، بخشی از موی زنان باریگر به وضوح نمایش داده شده است.

 


 

 

 
ظاهرا در این هیاهو برای کسی اهمیتی ندارد که حتی جلوه های ویژه رایانه ای (که معمولا در مورد سریال ها و فیلم های خارجی برای پوشش بازیگران خارجی به کار می رود) هم نتوانسته ار شدت این بدحجابی ها بکاهد و همه چیز زیر سایه دیگر حاشیه ها گم شده است.


معلوم نیست چگونه سریالی که میلیاردها تومان برای ساخت آن هزینه شده چنین توانسته یکی از بدیهی ترین اصول سریال های قابل پخش ار تلویزیون را زیر پا بگذارد و به مرحله پخش برسد. مگر این سریال ناظری حین ساخت نداشته است؟ مگر صداوسیما بر پروژه های میلیاردی خود نظارت نمی کند؟! مگر این سریال در صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته نشده است؟

انگار دیگر برای همه مسئولین صداوسیما عبور از تمامی خط قرمزهای مربوط به حجاب در این سریال عادی شده و اصلا دیگر موضوع بااهمیتی محسوب نمی شود که آنها دودستی به یکی از حواشی دیگر این سریال چسبیده اند که مبادا اشکالات شکلی و محتوایی دیگر آن جلوه گر شود!


منبع : صراط

 

  

دیدگاه شما در مورد : «سرزمین کهن» روی «کلاه پهلوی» را هم سفید کرد / عکس

«سرزمین کهن» روی «کلاه پهلوی» را هم سفید کرد / عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر