صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

توهم حزب مشارکت / مصادره حضور مردم در مراسم 22 بهمن

یک روزنامه زنجیره‌ای حامی حذف شعار مرگ بر آمریکا در اقدامی مذبوحانه درصدد مصادره حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برآمده و ادعا کرد راهپیمایی چشمگیر امسال حاصل دعوت طیف متبوع آنها بوده است.

کد خبر : 7503

تاریخ انتشار : 27/11/1392 - 11:29


توهم حزب مشارکت / مصادره حضور مردم در مراسم 22 بهمن

به گزارش خط امید بهشهر _ حزب مشارکت، مجمع روحانیون و خاتمی در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه‌هایی صادر کرده بودند و «علی-ش» از اعضای حزب منحله مشارکت به همین بهانه در سرمقاله روزنامه شرق ادعا کرد تفاوت چشمگیر راهپیمایی امسال حاصل این دعوت‌هاست.

این عنصر تندرو ضمنا نوشته که «اقلیت تندرو با حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن، امکان تداوم فضای تندروی را از دست داده‌اند.

این موضع‌گیری در حالی است که اولا گروه‌های مذکور به رغم صدور بیانیه، به خاطر پیش‌بینی انزجار و خشم مردم، در راهپیمایی ۲۲بهمن حاضر نشدند و در حقیقت بیانیه دعوتشان صرفا برای خالی‌نبودن عریضه و رد گم‌ کنی و عوض کردن بی‌سر و صدای ریل بود. ثانیا شعار اصلی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن مانند همیشه شعار «مرگ بر آمریکا» و تأکید بر مقاومت و پایداری و تسلیم‌ناپذیری در برابر فشار شیطان بزرگ است حال آن که شبه اصلاح‌طلبان و نشریات زنجیره‌ای ضمن اینکه در طول سال‌های اخیر علنا مواضع تسلیم‌طلبانه گرفته‌اند، چند ماه پیش نیز خواستار حذف شعار مرگ بر آمریکا شدند، یعنی همان خیانتی که در آشوب‌های‌ سال ۸۸ نیز مرتکب شده بودند. همچنین باید یادآور شد که مقامات آمریکایی بارها به صراحت از مدعیان اصلاح‌طلبی- تجدیدنظرطلبی بر سر شعارهای انقلاب - حمایت کرده‌اند.

بدین ترتیب معلوم است که حضور حماسی مردم و تأکید بر انزجار از آمریکا، در حقیقت به انزوا بردن بیشتر افراطیون هیزم‌کش فتنه آمریکایی- انگلیسی - صهیونیستی هم هست.


منبع : کیهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : توهم حزب مشارکت / مصادره حضور مردم در مراسم 22 بهمن

توهم حزب مشارکت / مصادره حضور مردم در مراسم 22 بهمن

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر