صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/ فرماندار بهشهر در گفتگو با خط امید

بابا نژاد از شورای بهشهر رفتنی شد

وزارت کشور با برگزاری نشست تخصصی حضور همزمان دکتر بابانژاد در شورای شهر و بیمارستان امام خمینی را مغایر با قانون اعلام کرد.

کد خبر : 7481

تاریخ انتشار : 27/11/1392 - 08:13


بابا نژاد از شورای بهشهر رفتنی شد

به گزارش خط امید بهشهر پس از اینکه آقای دکتر اسلام بابا نژاد در زمان عضویت در شورای شهر بهشهر مسئولیت ریاست بیمارستان امام خمینی (ره) را پذیرفت طبق قانون حضور همزمان ایشان در این دو مسئولیت غیر قانونی محسوب می شد.

 

بنا بر این گزارش : پس از ابلاغ قانون به آقای دکتر بابا نژاد برخی  به این قانون انتقاد کردند و گفتند که ریاست بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر مسئولیت شهری می باشد و برای دو شغله محسوب شدن  باید مسئولیت نامبرده شهرستانی باشد.

 

محمد تقی نورزاد در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت : وزارت کشور با برگزاری نشست تخصصی نامه فرمانداری بهشهر مبنی بر ممنوعیت حضور جناب آقای دکتر بابا نژاد عضو شورای شهر بهشهر در هردو مسئولیت را تایید کرد.

 

نماینده دولت در بهشهر افزود : با تایید این نامه از سوی  وزارت کشور حضور همزمان جناب آقای دکتر اسلام بابانژاد در ریاست بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر و شورای شهر ، غیر قانونی می باشد.

 

به گزارش خط امید بهشهر طبق گفته های فرماندار بهشهر ترکیب شورای شهر بهشهر تغییر خواهد کرد و دکتراسلام بابا نژاد کرسی عضویت شورای شهر بهشهر را به  آقاي عباس يعقوبي خواهد داد.

 

گفتنی است  عباس یعقوبی گلوردی در چهارمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا که در تاریخ 24 خرداد 92 برگزار شد پس از محمد حسن احسان پور 5838 راي  کسب کرد و به عنوان عضو علی البدل شورای شهر بهشهر انتخاب شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : بابا نژاد از شورای بهشهر رفتنی شد

بابا نژاد از شورای بهشهر رفتنی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر