صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سخنگوی شورای شهر خلیل شهر درگفتگو با خط امید

ایران الگوی کامل برای ملت های آزادی خواه

محمدحسن رضایی گفت :ملت های آزادی خواه از انقلاب اسلامی ایران به عنوان الگویی کامل در تمام زمینه ها استفاده کنند و ملت ایران پشت سر تمام مسلمانان جهان ایستاده است.

کد خبر : 7343

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 21:07


ایران الگوی کامل برای ملت های آزادی خواه

محمدحسن رضایی سخنگوی شورای شهر خلیل شهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر اظهار کرد : به عنوان یک شهروند و به عنوان یک ایرانی احساس تکلیف و وظیفه می کنم که در این راهپیمایی عظیم شرکت کنم.

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان بهشهر  ادامه داد : حضور مردمدر راهپیمایی امروز بی نظیر و وصف ناپذیر بوده، امروز شاهد بودیم که از همه طیف ها، سلیقه ها، جناح ها حضور داشتند و در کنار هم با آرامش در این مراسم شرکت داشتند و با توجه به امید و نشاطی که بعد از خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد در کشورمان ایجاد شده، راهپیمایی امسال پرجنب و جوش تر از سال قبل بوده و وحدت و همدلی بیشتری بین مردم بوده است.

 

محمد حسن رضایی افزود : با این حضور گسترده مردم آمریکا هیچ وقت صحبتی از گزینه روی میز نخواهد کرد و پیام ما به دشمنان این هست که ملت ما در سخت ترین شرایط  توانستند از حقوق خود دفاع کنند پس باید سعی کنند در مورد ایران فکر خود  و نوع نگاه خودشان را تغییر دهند و به ایران به عنوان یک کشور مستقل ، آزاد و قدرتمند نگاه کنند چرا که ایران در دنیا حرف برای گفتن دارد.

 

عضو شورای خلیل شهر با بیان این موضوع که این راهپیمایی برای ملل دیگر هم پیامی دارد افزود : پیام ما به تمام ملت های آزادی خواه این است که در برابر مزدوران و استبدادگران تسلیم نشوند و همانند ملت ایران در سال 57 که با مبارزات خودشان توانستند به پیروزی نهایی برسند باید این راه را ادامه بدهند و از انقلاب اسلامی ایران به عنوان الگویی کامل در تمام زمینه ها استفاده بکنند و ملت ایران پشت سر تمام مسلمانان جهان ایستاده اند.

 

رضایی در پایان خاطر نشان کرد : انشا ا... در سایه حق تعالی و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب و مشی اعتدال گرایی دولت تدبیر و امید و وحدت و همدلی مردم و خدمت گزاران نظام  بتوانیم تهدید ها را به فرصت و نقاط ضعف را به نقاط قوت تبدیل بکنیم و روز به روز شاهد عزت و سربلندی و اقتدار ایران اسلامی در دنیا به عنوان یک کشور آزاد و مستقل و الگویی برای تمام آزادی خواهان باشیم. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 23 بهمن 1392 - 23:24
  محسن

  با تشکر از اقای رضایی و سخنان عزت مدارانه ایشان که به خوبی حق مطلب را ادا نمودند.

  1 0
دیدگاه شما در مورد : ایران الگوی کامل برای ملت های آزادی خواه

ایران الگوی کامل برای ملت های آزادی خواه

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر