صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اسفندیار اسدی عضو شورای شهر بهشهر:

گزینه روی میز دیگر مضحکه شده است

اسفندیار اسدی تصریح کرد : گزینه روی میز دیگر کهنه شده و شبیه مضحکه و تمسخر در آمده است.

کد خبر : 7341

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 20:33


گزینه روی میز دیگر مضحکه شده است

اسفندیار اسدی عضو شورای شهر بهشهر در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت: دو مناسبت توسط بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران معمار کبیر انقلاب حضرت امام بین الملی شده که یکی روز قدس است و دیگری 22 بهمن است که جای خود را بین  نظام های سیاسی باز کرده و قدرت مانور بزرگی برای ملت ما محسوب می شود که اقتدار ملی ما را مشخص می کند.

 

اسدی افزود: هر سال نسبت به سال قبل حضور مردم بیشتر می شود هر سال متفاوت تر است و علتش این است که مردم علاقه مندی و معرفتشان به انقلاب بیشتر می شود .

 

عضو شورای شهر بهشهر ادامه داد : مسئله بعدی شدت عملی است که دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی انجام می دهند نتیجه حساسیتی است که در مردم ایجاد می شود و در نتیجه این حساسیت حضور مردم بیشتر می شود.

 

اسفندیار اسدی تصریح کرد : گزینه روی میز دیگر کهنه شده و شبیه مضحکه و تمسخر در آمده است، و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند جنگی در ایران اتفاق نمی افتد و جنگ ما جنگ فرهنگی است و شبیه به یک مضحکه سیاسی است تا بخواهد یک اقدام عملیاتی باشد ، قطعا این گزینه در ایران برد ندارد و نتیجه حماقت دشمنان ما است. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 28 بهمن 1392 - 16:56
  رسول حقیقت گو

  خودت مضحکه مردمی...خودت آلت دست یک عده ی دیگری. همین مطالب رو کس دیگه ای نوشته....تو سواد این کارا رو نداری...همه ی بهشهر اینو می دونن.

  0 1
دیدگاه شما در مورد : گزینه روی میز دیگر مضحکه شده است

گزینه روی میز دیگر مضحکه شده است

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر