صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ابوالقاسم ثلاثی رئیس آموزش و پرورش بهشهر:

آمریکا از اوایل انقلاب یاوه گویی می کرد

ابوالقاسم ثلاثی گفت : آمریکا حرف جدیدی نزد، از اوایل انقلاب، قبل از پیروزی انقلاب و بعد از انقلاب تا کنون چنین یاوه گویی را داشته، گنده گویی کرده است اما سنگ بزرگ علامت نزدن هست.

کد خبر : 7340

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 22:19


آمریکا از اوایل انقلاب یاوه گویی می کرد

ابوالقاسم ثلاثی رئیس آموزش و پرورش بهشهردر گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت : وظیفه شرعی و ملی و انقلابی همه ی آحاد ملت است که در این روز در صحنه حاضر باشند تا مشت محکمی به دهان یاوه گویان خصوصا استکبار جهانی و اسرائیل غاصب بکوبند.

 

ثلاثی افزود : ارزش حضور ، مصداق حرف حضرت امام رضوان الله تعالی علیه است که فرمود : روز پیروزی ایمان و اتحاد ملت بود و این رموز همچنان باید استمرار داشته باشد. ملت امام را درک کردند  و به همین خاطر ارزش خود را بهتر از هر کسی میدانند که باید در صحنه حضور داشته تا بتوانند از آرمان ها دفاع کنند.

 

رئیس آموزش و پرورش بهشهر ادامه داد : آمریکا حرف جدیدی نزد، از اوایل انقلاب، قبل از پیروزی انقلاب و بعد از انقلاب تا کنون چنین یاوه گویی را داشته، گنده گویی کرده است اما سنگ بزرگ علامت نزدن هست و همان گونه که امام و رهبری فرمودند هیچ غلطی نمی تواتنند بکنند.

 

ابولقاسم ثلاثی گفت: همچنان آمریکا یا وه گویی می کند و ملت ما با مشت های گره کرده می گوید شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید و اگر گزینه نظامی شما روی میز هست ما همیشه در صحنه ایم و گزینه ما همیشه در صحنه بودن آحاد ملت است.

 

ثلاثی در پایان خاطر نشان کرد : دهه فجر و 22 بهمن روزی است که بایستی دفتر خاطرات اذهان ملت ورق بخورد و یادشان بیاید که اوضاع گذشته چگونه بود و شاه خائن چه بر سر این ملت آورد. 

  

دیدگاه شما در مورد : آمریکا از اوایل انقلاب یاوه گویی می کرد

آمریکا از اوایل انقلاب یاوه گویی می کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر