صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دانشجوی دانشگاه شریف در گفتگو با خط امید

نسل سوم انقلاب مشت محکم به استکبار می زند

دانشجوی دانشگاه شریف گفت : دانشجویان با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که درس خود را از بر هستند و ما با اقتدار و مشتاقانه ادامه دهنده راه احمدی روشن ها و تهرانی مقدم ها هستیم.

کد خبر : 7338

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 20:11


نسل سوم انقلاب مشت محکم به استکبار می زند

امیرحسین احمدی دانشجوی دانشگاه شریف در حاشیه مراسم با شکوه بیست و دوم بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر با تاکید بر لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب افزود: ما دانشجویان بیدار هستیم و آگاهانه همه‌ساله در کنار اصناف، مدیران، ورزشگاران، فرهنگیان و اقشار مختلف به هم فشرده راهپیمایی را پر جنب و جوش کرده و مشت محکم به استکبار خواهیم زد.

 

وی اظهار کرد: در همه حال، چه در سختی ها وچه در خوشی ها، پشتیبان نظام و رهبرمان هستیم و این دسیسه ها وتحریم های بیگانگان اگر چه ما را در شرایط سخت اقتصادی قرار داده و مشکلاتی را بر ما تحمیل کرده است اما هیچ تاثیری بر روی افکار و عقاید ما ندارد و ما همچنان با قدرت برای شکوفایی ایران عزیزمان تلاش میکنیم و به سوی پیشرفت قدم برمیداریم.

 

فعال علمی عنوان داشت: میراث انقلاب ما فرهنگ شهادت است که باید راه شهدا برای نسل سومی‌ها تبیین شود و رفتار مدیران است که باعث جذب جوانان در حرکات انقلابی می‌شود.

 

احمدی افزود: دانشجویان با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که درس خود را از بر هستند و هر سال پرشورتر از سال قبل پرچم گردان و شورآفرین جشن انقلاب هستند و ما با اقتدار و مشتاقانه ادامه دهنده راه احمدی روشن ها و تهرانی مقدم ها هستیم.

 

دانشجوی دانشگاه شریف با بیان اینکه حضور امروز تجدید عهد با آرمان‌های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری است، تاکید کرد: حضور در راهپیمایی به عنوان یک تکلیف بوده و سابقه ندارد ملت بزرگ ایران و دانشجویان با بصیرت در انجام تکالیف انقلابی و اعتقادی خود اهمال کنند و بنده همانند هم وطنانم مثل همیشه برای جشن انقلاب روزشماری می کردم.

 

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان منطقه خاورمیانه و مزدوران غرب باید بدانند، این مردم برای چند مشکل قابل حل اقتصادی میدان خالی نمی‌کنند و آن‌ها قسم خوردند تا آخرین نفس پشت انقلاب و ولایت‌فقیه بیایستند. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر سه شنبه 22 بهمن 1392 - 20:48
  سامان دهرویه

  درود بر دانشجوی فهیم شهرمون

  14 0
دیدگاه شما در مورد : نسل سوم انقلاب مشت محکم به استکبار می زند

نسل سوم انقلاب مشت محکم به استکبار می زند

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر