صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر

مردم،آرمان ها و ارزش ها را به جهان صادر خواهند کرد

حیدریان گفت : مردم وفادار ایران بعد از 35 سال هنوز روی آرمان های حضرت امام ایستاده اند و این آرمان ها و ارزش ها را به جهان صادر خواهند کرد.

کد خبر : 7337

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 19:59


مردم،آرمان ها و ارزش ها را به جهان صادر خواهند کرد

شعبانعلی حیدریان فرمانده سپاه ناحیه بهشهر در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت : وظیفه شرعی قانونی اخلاقی سیاسی ملی و انقلابی همه ی مردم ایران هست که در این راهپیمایی شرکت کنند و تجدید پیمان با آرمان های مقدس حضرت امام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدا و مقام معظم رهبری داشته باشند.

 

حیدریان در خصوص ارزش این راهپیمایی افزود : این راهپیمایی می تواند نظام ما را در حوادث مختلف بیمه کند و اخیرا که دشمن تهدید کرده که همه گزینه ها روی میز هست این حضور میلیونی و قهرمانانه مردم شهید پرور و ولایت مدار ایران در راهپیمایی می تواند گزینه خوبی باشد علیه آنهایی که برای ما گزینه تعیین می کنند .

 

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر ادامه داد : اوباما که می گوید من گزینه های مختلفی از جمله گزینه نظامی را روی میز می گذارم ، حضور در راهپیمایی 22 بهمن گزینه مردم ایران برای مستکبرین جهان است.

 

وی گفت : مردم وفادار ایران بعد از 35 سال هنوز روی آرمان های خودشان و حضرت امام ایستاده اند ، روی ارزش های انقلاب ایستاده اند و انشاا... این آرمان ها و ارزش ها را به جهان صادر خواهد کرد و تا آخرین نفس و آخرین قطره خون استقامت می کنیم .

 

سرهنگ حیدریان در پایان گفت: انشا ا... این انقلاب به دست صاحب اصلی اش امام زمان برسد که حضرت امام فرمودند انقلاب اسلامی ما زمینه ساز حضور انقلاب عدالت گستر جهان آقا حضرت مهدی (روحی ارواحنا فداه) است. 

  

دیدگاه شما در مورد : مردم،آرمان ها و ارزش ها را به جهان صادر خواهند کرد

مردم،آرمان ها و ارزش ها را به جهان صادر خواهند کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر