صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر در گفتگو با خط امید

آمریکا اگر عربده بکشد ملت آگاه ایران،در مقابلش می ایستد

آیت الله جباری خطاب به مقامات آمریکایی تاکید کرد : این روز ها آمریکا بداند اگر عربده می کشد ملت ایران آگاه و آقا هستند و در مقابلش می ایستند زیرا آنهایی که آگاه هستند، آقا هستند و برای زندگی خود پیام دارند.

کد خبر : 7322

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 13:58


آمریکا اگر عربده بکشد ملت آگاه ایران،در مقابلش می ایستد

آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت: پیام این راه پیمایی این هست که ابر قدرت ها و صهیونیست ها، آمریکایی ها و قدرت های تابعه بدانند این انقلاب ماندنی است و ملت ما با خونشان، جانشان و مالشان در راه انقلاب هستند.

 

امام جمعه بهشهر افزود : انشا الله مازندران ولایت مدار هم در این رابطه کوشا است و عزت نفس را حفظ خواهد کرد و حضور گسترده شان مشت محکمی است که به دهان آمریکا می زنند و پوزه آمریکا را به خاک میمالد.

 

جباری خطاب به مقامات آمریکایی تاکید کرد : این روز ها آمرکا بداند اگر عربده می کشد ملت ایران آگاه و آقا هستند و در مقابلش می ایستند زیرا  آنهایی که آگاه هستند، آقا هستند و برای زندگی خود پیام دارند.

 

سید صابر جباری افزود : چنانچه الان تمام ماهواره ها می بینند که مرد و زن و کودک و بزرگ و پیرمرد در خیابان ها هستند و برای آمریکا دعای نابودی می کنند و با صدای بلند شعر "مرگ بر آمریکا" را فریاد می زنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : آمریکا اگر عربده بکشد ملت آگاه ایران،در مقابلش می ایستد

آمریکا اگر عربده بکشد ملت آگاه ایران،در مقابلش می ایستد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر