صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مهندس یاسر احمدی خطاب مسئولین آمریکایی

ملت ما مدتهاست که منتظر گزینه های روی میز شماست

مهندس یاسر احمدی گفت : اینها اراجیفی است که سالیان سال است از آنها می شنویم البته آنها باید بدانند ملت ما مدتهاست که منتظر گزینه های روی میز شماست .

کد خبر : 7320

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 13:23


ملت ما مدتهاست که منتظر گزینه های روی میز شماست

مهندس یاسر احمدی  مسئول واحد اجراییات شهرداری در حاشیه مراسم با شکوه بیست و دوم بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر  افزود: حضور باشکوه مردم در بهشهر واقعا حیرت آور بود امیدوارم که در سطح کشور هم با شکوه باشد.

 

وی اظهارداشت: همه ی ما مدیون انقلاب هستیم و وظیفه ی همه ی ماست که در خدمت انقلاب باشیم.

 

احمدی در پاسخ به این سوال که اخیرا آمریکا تهدیدات نظامی خود را منوط به مذاکرات هسته ایی کرده و آنرا بسیار جدی جلوه داده است افزود : اینها اراجیفی است که سالیان سال است از آنها می شنویم و متاسفانه در این مدت مسئولین ما با رفتارهای خود آنها را جسورتر کرده اند ، البته آنها باید بدانند ملت ما مدتهاست که منتظر گزینه های روی میز شماست و امیدوارم که مسئولین نیز با اصلاح رفتار خود جلوی هتاکی بیشرمانه دشمنان را بگیرند.

 

احمدی در خصوص علت حمایت این چنینی مردم از انقلاب گفت: پدران ما با قلبشان نهال انقلاب را کاشتند و با خونشان آنرا آبیاری کردند که این چنین پرصلابت و تنومند به ما رسیده است و باید همه ما از چنین درخت پربار و گرانقدری حمایتی در خور داشته باشیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : ملت ما مدتهاست که منتظر گزینه های روی میز شماست

ملت ما مدتهاست که منتظر گزینه های روی میز شماست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر