صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
محمد حسن احسان پور تاکید کرد:

انقلاب 57 یک انقلاب فرهنگی بود/مشکلات مادی بر عقیده مردم تاثیر ندارد

عضو شورای شهر بهشهر گفت :انقلاب ما به هیچ وجه متکی به مسائل مادی و اقتصادی بنا نشده است بلکه انقلاب مردم در سال 57 انقلاب فرهنگی بود.

کد خبر : 7317

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 12:49


انقلاب 57 یک انقلاب فرهنگی بود/مشکلات مادی بر عقیده مردم تاثیر ندارد

محمد حسن احسان پور  عضو شورای شهر بهشهر در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه در گفتگو با خط امید بهشهر گفت : یک بار دیگر مردم کشورمان میثاق مجدد بستند با ارمانهای حضرت امام (قدس ا... نفسه زکیه) و شهدا ، مردم با حضور پر رنگشان در راهپیمایی 22 بهمن امسال یک پاسخ دندان شکن به افرادی است که می خواهند به بهانه ژنو و مذاکره ، کشور ایران اسلامی را به زانو دربیاورند؛

 

احسان پور با اشاره یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا در خصوص گزینه های رو میز آنها گفت: این حضور پر شور مردم درراهپیمایی امروز گزینه ی مردم بود روی میز مذاکره.

 

سرهنگ احسان پور افزود:ارکان اصلی نظام بعد از گذشت 35 سال همچنان با قوت و قدرت استوار است که تحت اسلامیت و جمهوریت و دشمن شناسی مردم زبان زد خاص و عام است که اینها پایه های اصلی ارکان انقلاب و نظام هستند و امیدوارم همچنان تداوم پیدا کند تا انشاءالله به صاحب اصلیش حضرت بقیه الله اعظم برسد.

 

عضو شورای شهر بهشهر افزود : انقلاب ما به هیچ وجه متکی به مسائل مادی و اقتصادی بنا نشده است بلکه انقلاب مردم در سال 57 انقلاب فرهنگی بود پس افق دید مردم به اندازه ای بالا است که در این مسائل به مشکلات اقتصادی  و تحریم توجه نکنند و حضور پر شوری را از خود نشان دهند که دادند.

 

محمد حسن احسانپور در خصوص سبد کالا و تاثیر آن بر حضور در راهپیمایی افزود : حتی در داستان توزیع سبد کالا که این اواخر داشتیم و به نظر من شاید کمی نیاز به تدبیر بیشتری در توزیع داشت ومقداری به شخصیت مردم آسیب وارد کرده است مردم هیچ توجهی نکردند هرچند دشمن تمام تلاشش این بود با بزرگ کردن این ماجرا سهمی در کاهش جمعیت راپیمایی مردم اثیر گذار باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : انقلاب 57 یک انقلاب فرهنگی بود/مشکلات مادی بر عقیده مردم تاثیر ندارد

انقلاب 57 یک انقلاب فرهنگی بود/مشکلات مادی بر عقیده مردم تاثیر ندارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر