صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه موقت بهشهر تاکید کرد:

دشمن با راهپیمایی 22 بهمن ما، عقب نشینی می کند

ایران در مذاکرات با 1+5 اگر ایران با قاطعیت بیشتری برخورد کند و با حمایتی که غرب از این ملت در راهپیمایی 22 بهمن می بیند قطعا آنها عقب نشینی خواهند کرد.

کد خبر : 7315

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 12:25


دشمن با راهپیمایی 22 بهمن ما، عقب نشینی می کند

حجت السلام هاشمی نسب امام جمعه موقت شهرستان بهشهر در گفتگو با خط امید بهشهر اظهار کرد : یک نکته ی اساسی که ما باید توجه داشته باشیم اینست که راهی را با رهبری حضرت امام در سال 57 آغاز کردیم  و این راه را باید ادامه دهیم لذا به هر اندازه ای که حساسیت دشمنان نسبت به انقلاب بیشتر است حساسیت ما هم با حضورمان در 22 بهمن باید بیشتر باشد.

 

امام جمعه موقت بهشهر تا کید کرد: دشمنان نگاه می کنند وضعیت ما در برخورد با این انقلاب چگونه خواهد بود ، لذا ما هم باید خودمان را نشان دهیم و وظایف خودمان را در مقابل خون شهدا، امام و همچنین در جهت حمایت از مقام معظم رهبری باید انجام دهیم.

 

رئیس اسبق آموزش و پرورش  بهشهر در خصوص تاثیر راهپیمایی امروز بر مذاکره ایران و 1+5 گفت : امام یک تعبیر خاصی نسبت به دشمنان دارند که از آیه شریفه ی قرآن گرفته شده و آن تعبیر این است که دشمنان ما حالت یک سگ را دارند اگر به آنها حمله کنیم آنها عقب نشینی خواهند کرد و اگر شما عقب نشینی کنید آنها پیش خواهند امد. بنا بر این اگر در مذاکرات با 1+5  ایران با قاطعیت بیشتری برخورد کند و با حمایتی که غرب از این ملت در راهپیمایی 22 بهمن می بیند قطعا آنها عقب نشینی خواهند کرد همانگونه که ما عقب نشینی آنها را تا کنون دیدم.

 

امام جمعه موقت بهشهر افزود : آنها به دنبال این بودند که تمام پیچ و مهره ها را باز کنند اما نتوانستند و نمی توانند چنین کاری را انجام دهند لذاعقب نشینی می کنند و قبول می کنند الان هم همین است اگر ما پیش روی کنیم انها عقب نشینی می کنند و اگر ما عقب بنشینیم انها پیش خواهند آمد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : دشمن با راهپیمایی 22 بهمن ما، عقب نشینی می کند

دشمن با راهپیمایی 22 بهمن ما، عقب نشینی می کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر