صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معلم آموزش و پرورش در گفتگو با خط امید:

انقلاب 57 مردمی بود جشن پیروزی آن هم مردمی است

مصطفی عسگری گفت: تفاوت انقلاب ما با سایر انقلاب ها در جهان مردمی بودن آن و ارتباط عاطفی و اعتقادی مردم با انقلاب است پس طبیعی است که جشن پیروزی هم جشن مردمی باشد!

کد خبر : 7314

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 12:03


انقلاب 57 مردمی بود جشن پیروزی آن هم مردمی است

یک معلم جوان در حاشیه مراسم با شکوه بیست و دوم بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر  افزود: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا ثابت می کنند که ادامه دهنده راه امام خمینی و شهدا بوده و هیچ گاه پشت ولی فقیه خود را خالی نمی کنند!

 

وی اظهارداشت: حکومت اسلامی آرزوی دیرینه ی پیامبران و ائیمه اطهار(ع) بوده که به لطف خدا مردم توانستند در مقیاسی هرچند بسیار کوچک به آن دست پیدا کنند و به امید خدا ان شاء الله تا پایان خواهند ایستاد تا آنرا به دست صاحب اصلیش حضرت حجت برسانند.

 

مصطفی عسکری در پاسخ به این سوال که چرا باید بعد از 35 سال اینگونه روز پیروزی انقلاب را جشن بگیریم و مانند سایر کشور ها به حرکات نمادین بسنده نمی کنیم افزود: طبق فرموده ی رهبری عزیز تفاوت انقلاب ما با سایر انقلاب ها در جهان مردمی بودن آن و ارتباط عاطفی و اعتقادی مردم با انقلاب است پس طبیعی است که جشن پیروزی هم جشن مردمی باشد!

 

وی در ادامه به دستاورد های علمی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز بعد از 34 سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد دستاوردهای علمی از برکات این انقلاب است که با تکیه به فرهنگ حمایتی تولید علم در اسلام هر روز صفحه جدیدی از آن ورق می خورد.

 

عسکری افزود: طبق فرموده رهبری مهمترین دستاورد انقلاب ، استقلال و آزادی است که از همه ی آحاد مردم و خصوصا مسئولین محترم می خواهم در حفظ آن کوشا باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : انقلاب 57 مردمی بود جشن پیروزی آن هم مردمی است

انقلاب 57 مردمی بود جشن پیروزی آن هم مردمی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر