صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حاشیه‌نگاری‌های خبرنگاران خط امید از راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمای 22 امسال، ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه در بهشهر همزمان با سایر نقاط کشور با حضور همه آحاد،اقشار و اصناف مختلف مردم، تشکل‌ها، احزاب و گروه‌های مردمی آغاز شد.

کد خبر : 7313

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 12:00


حاشیه‌نگاری‌های خبرنگاران خط امید از راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش خبرنگاران خط امید حاضر در مسیر راهپیمایی 22 بهمن از تمامی طبقات اجتماعی و سیاسی با تمامی سلایق و گرایش‌های سیاسی وفادار به آرما‌ن‌ها و اهداف انقلاب اسلامی، امام و رهبری در راهپیمایی امروز حضور دارند.

 

*امام جمعه ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار،فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه ناحیه،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسئولان فعلی، سابق و اسبق شهرستان در راهپیمایی حضور داشتند.

 

*مردم بهشهری با شعار "مرگ برآمریکا" راهپیمایی خود را آغاز کردند.

*گروهی از کاراته کا های شهرستان نیز در میان راهپیمایان 22 بهمن حضور یافتند و با مردم همراه شدند.

 

*به گزارش خط امید، گروهی نیز با در دست داشتن پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا» و تصاویر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، این رزمی‌کاران را همراهی می‌کنند.

 

*در اقدامی جالب افرادی نیز با در دست داشتن پلاکاردهایی محور وحدت جامعه را تبعیت از ولایت فقیه دانسته و توبه فتنه گران را ضرور بر شمردند.

*عده ای نیز با حمل دست نوشته هایی به زبان مازندرانی بر ایرانی بودن خود افتخار کرده و آن را فریاد می زدند.

 

*به همت جمعیت هلال احمر بهشهر ایستگاه‌های سلامت در طول مسیر راهپیمایی 22 بهمن برپا شده است.

 

*در حاشیه راهپیمایی با شکوه 22 بهمن جمعیت هلال‌ احمر اقدام به برپایی چادرهایی در مسیر راهپیمایی با عنوان ایستگاه سلامت کرده که در آن به افراد مسن و بیماران خدمات رایگان در زمینه تست قند و فشار خون ارائه می‌شود.

 

*و در پایان بهشهری های غیور که با حضور گسترده ی خود رکورد جمعیت در راهپیمایی های 22 بهمن شهرستان را شکستند به نیت 14 معصوم، 14 بار پیاپی شعار مرگ بر آمریکا سر دادند!

 

*به گزارش خط امید این راهپیمایی با شکوه و نشاط آفرین با قرائت بیانیه و سخنرانی سید ضیاء جباری امام جمعه موقت بهشهر به پایان رسید!

  

  

دیدگاه شما در مورد : حاشیه‌نگاری‌های خبرنگاران خط امید از راهپیمایی 22 بهمن

حاشیه‌نگاری‌های خبرنگاران خط امید از راهپیمایی 22 بهمن

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر