صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دانشجوی دانشگاه پیام نور در گفتگو با خط امید

انقلاب اسلامی ایران فرصت مجدد تاریخ به بشر بود

حسینی دانشجوی دانشگاه پیام نوربهشهر گفت : درحالی که جهان در تاریکی فرو میرفت انقلاب اسلامی ایران فرصت مجدد تاریخ به بشر بود.

کد خبر : 7310

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 11:49


انقلاب اسلامی ایران فرصت مجدد تاریخ به بشر بود

حسینی دانشجوی دانشگاه پیام نور در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت : در حالی که جهان در تاریکی فرو میرفت انقلاب اسلامی ایران در سال 57 که با رهبری و درس های امام خمینی به راه افتاد فرصت مجدد تاریخ به بشر بود.

 

دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات هدف خود از شرکت در راهپمایی را ادای دین نسبت به انقلاب و شهدا و امام خمینی(ره) بیان کرد و گفت که این ادای دین از وظایف همه است.

 

این دانشجو که در دانشگاه پیام نور در حال تحصیل است در پاسخ به این سوال که وظیفه ی امروز نسل جوان نسبت به انقلاب چیست گفت : طبق فرموده ی رهبر مظم انقلاب جایگاه دانشجوی امروز در سنگر فرماندهی جنگ نرم است! پس ما باید خود را در جبهه ی اسلام در جنگ نرم موثر بدانیم و با تحصیل و تهذیب و فعالیت علیه استبداد و استکبار به ندای رهبری لبیک بگوییم و از انقلاب و دست آوردهای این انقلاب تا پای جان دفاع کنیم.

 

وی در خصوص توافق ژنو گفت : توافق ژنو یک فرصت جدید به جهان برای تعامل با ایران است و راهپیمایی امروز علاوه بر اینکه نشان می دهد ملت چقدر با انقلابشان همراه هستند به نوعی حمایت از مسئولین کشور در مواجهه با جریانات جهانی هم می باشد که ان شاءالله مذاکره کنندگان بتوانند میوه ی این حماسه ی مردم را در مذاکرات بعدی بچیند. 

  

دیدگاه شما در مورد : انقلاب اسلامی ایران فرصت مجدد تاریخ به بشر بود

انقلاب اسلامی ایران فرصت مجدد تاریخ به بشر بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر