صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در سراسر کشور

سی‌و‌پنجمین حماسه 22 بهمن آغاز شد

سی‌و‌پنجمین حماسه 22 بهمن با حضور مردم از قشرهای مختلف در سراسر کشور آغاز شد.

کد خبر : 7299

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 10:19


سی‌و‌پنجمین حماسه 22 بهمن آغاز شد

به گزارش خط امید بهشهر _ سی و پنج سال تجربه را پشت سر نهادیم و امروز جشن تولد سی و شش سالگی انقلاب را برپا می کنیم؛ نهال نوپای انقلاب امروز درخت برومندی شده است که با خون شهدای انقلاب آبیاری شده است.

تا کنون برای پوشش مراسم راهپیمایی 22 بهمن 75 خبرنگار خارجی تقاضای ورود به ایران را کرده‌اند که از این تعداد تاکنون 64 نفر به ایران وارد شده‌اند.

یکی از دلایل حضور گسترده مردم در انقلاب اسلامی 92، نوعی احساس مسئولیت در برابر تهدیدهای غرب است؛ آنها آمده اند تا گزینه حضور خود را رو نمایی کنند.

مردم مسلمان ایران که صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند با شکوه تر از سال های گذشته در جشن بزرگ انقلاب حضور می یابند.
 

لحظه های حضور آغاز شد

مردم غیور ایران اسلامی از ساعاتی قبل از آغاز رسمی راهپیمایی 22 بهمن حرکت خود را از مسیرهای دهگانه به سمت میدان آزادی آغاز کرده اند.

امروز همه خواهند آمد تا فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، الله اکبر، ما ملت دلاوریم، پیرو امر رهبریم سر دهند و به دشمنان بگویند که ما تا آخر ایستاده ایم.

مسیرهای درنظر گرفته شده برای راهپیمایی همانند سال های گذشته، از مساجد آغاز شده و این نشانگر پایبندی مردم به اعتقاداتی است که 35 سال پیش با تکیه بر آنها حرکتی اعجاب انگیز را آغاز کردند و در میان شگفتی جهانیان به ثمر رساندند.

هنوز دقایقی از شروع جشن انقلاب نگذشته است که میدان آزادی تهران مملو از جمعیت شده است و راهپیمایان تهرانی با سر دادن شعار‌های کوبنده خود را به میدان اصلی می‌رسانند و هر لحظه بر تعداد جمعیت موجود که خود را به خیابان‌های اصلی نزدیک می‌کنند، افزوده می‌شود.

مردم در سراسر کشور نیز با حضور خود در محل های راهپیمایی، انزجار خود را از استکبار جهانی با شعار های " استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" اعلام می کنند.


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : سی‌و‌پنجمین حماسه 22 بهمن آغاز شد

سی‌و‌پنجمین حماسه 22 بهمن آغاز شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر