صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فعال فرهنگی در گفتگو با خط امید

دشمنان آرزوی سلطه بر ایران را به گور خواهند برد/تیم هسته ایی با دقت بیشتری کار کند

انقلاب سال 57 برخواسته از فطرت آزادی خواهی مردم بود پس نمی توانند با کمی تحریم مردم را از فطرت خود دور کنند پس بهتر است آرزوی دست یابی و سلطه بر ایران را به گور ببرند که خواهند برد.

کد خبر : 7284

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 10:30


دشمنان آرزوی سلطه بر ایران را به گور خواهند برد/تیم هسته ایی با دقت بیشتری کار کند

خط امید بهشهر - محمدپور فعال فرهنگی شهرستان بهشهر در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت: انقلاب اسلامی ایران یک نعمت خداوندی است،و همه ما باید شکرگذار این نعمت الهی باشیم.

 

محمد پور افزود : مردم غیور ایران با راهپیمایی در این روز نشان می دهند گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بوده و به آرمان های امام راحل و انقلاب وفادار هستند.

 

وی ادامه داد : دشمنان جمهوری اسلامی را که در برابر خواست و اراده ملت بزرگوار ایران اسلامی ایستاده اند، با مشاهده این جمعیت پر شور که همگی برای دفاع از حقوق به حق خود و اثبات حقانیت انقلاب اینجا جمع شده اند، تضعیف می کند.

 

وی گفت : انقلاب اسلامی سال 57 دست کشور های استکباری را از امکانات این کشور قطع کو تاه کرد و این شکست سنگین برای آنها بود به همین دلیل به دنبال این هستند که با تحریم های نا جوانمردانه علیه ایران دست مردم  را از انقلاب و رهبری کوتاه کنند ولی این نکته را فراموش کردند که انقلاب سال 57 برخواسته از فطرت آزادی خواهی مردم بود پس نمی توانند با کمی تحریم مردم را از فطرت خود دور کنند پس بهتر است آرزوی دست یابی و سلطه بر ایران را به گور ببرند که خواهند برد.

 

فعال فرهنگی شهرستان بهشهر در پایان خطاب به مسئولین و تیم مذاکره کننده هسته ایی گفت: همانطور که رهبر انقلاب حضرت امام خامنه ایی فرمودند که از تیم هسته ایی حمایت کنید از شما حمایت خواهیم کرد ولی انتظار مردم غیور و مقاوم ایران این است که با جدیت و دقت بیشتر به دنبال اثبات حق هسته ایی ایران باشید چراکه این مردم برای دست یابی به این تکنولوژی رنج بسیاری را تحمل کرده اند. 

  

دیدگاه شما در مورد : دشمنان آرزوی سلطه بر ایران را به گور خواهند برد/تیم هسته ایی با دقت بیشتری کار کند

دشمنان آرزوی سلطه بر ایران را به گور خواهند برد/تیم هسته ایی با دقت بیشتری کار کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر