صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آیت الله جباری:

حضور در راهپيمايي 22 بهمن دست رد بر سينه دشمن زدن است

نماينده مردم مازندران در خبرگان رهبري و امام جمعه بهشهر گفت: حضور در راهپيمايي 22 بهمن دست رد بر سينه دشمن زدن است و اينكه ملت ايران همواره بر پاي آرمانهاي خود ايستاده اند.

کد خبر : 7280

تاریخ انتشار : 21/11/1392 - 14:53


حضور در راهپيمايي 22 بهمن دست رد بر سينه دشمن زدن است

به گزارش خط امید بهشهر _ آيت الله سيد صابر جباري افزود: ملت ما در طول 35 سال گذشته انقلاب در مناسبتهاي مختلف استقامت و ولايتمداري خود را به رخ جهانيان كشيدند و اين بار نيز استوار تر از قبل در ميدان مبارزه با دشمن در 22 بهمن ظاهر مي شوند.

وي اظهار داشت: بايد همه جهانيان بداند كه انقلاب ما براساس فكر و مشي رهبري و ولايت شكل گرفته است و ملت ما نيز در هر شرايطي تابع ولايت است و زير بار ظلم نمي رود.

به گفته آيت الله جباري، ملت سرافراز ما در طول سالهاي گذشته انلاب ثابت كرد كه هيچ گاه گول ترفند و توطئه و فريب دشمن را نمي خورد و اين بار با حضور حماسي خود در سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي با ر ديگر دشمنان را از حضور خود متحير خواهد ساخت.

وي گفت: مردم ما با حضور گسترده خود ر راهپيمايي روز 22 بهمن به دشمانان خواهند گفت كه با گذشت 35 سال از انقلاب خللي بر اراده فولادين ملت ما وارد نشده  و همچنان ملت ما با همان روحیه فداکاری و مقاومت بر سر آرمانهاي خود هستند تا عزت و عظت مندي براي اريان اسلامي باقي بماند.

امام جمعه بهشهر افزود: راهپیمایی 22 بهمن امسال باید با حضور مردم و مسوولان پرشورتر از سال های گذشته باشد تا دشمنان نظام بدانند مردم همواره پشتیبان این انقلاب هستند.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : حضور در راهپيمايي 22 بهمن دست رد بر سينه دشمن زدن است

حضور در راهپيمايي 22 بهمن دست رد بر سينه دشمن زدن است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر