صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

زیرگذر باکسی راه آهن در تقاطع محله زیروان بهشهر به بهره برداری رسید

زیرگذر باکسی راه آهن در تقاطع منطقه ˈ زیروان ˈ بهشهر روز یکشنبه همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

کد خبر : 7237

تاریخ انتشار : 20/11/1392 - 14:45


 زیرگذر باکسی راه آهن در تقاطع محله زیروان بهشهر به بهره برداری رسید

به گزارش خط امید بهشهر _ مدیرکل راه آهن شمال در آیین بهره برداری از این زیرگذر هزینه ساخت آن را چهار میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد.

ˈ یوسف گران پاشا ˈ گفت : این زیرگذر به صورت باکس پیش ساخته دارای پنج متر ارتفاع و پنج متر عرض است که با هدف ایمن کردن تردد شهروندان از روی خط آهن در تقاطع زیروان احداث شد.

وی افزود : راه آهن شمال تاکنون حدود 30 دستگاه از این نوع زیرگذرها را در شهرهای مازندران احداث کرده و امیدواریم که با احداث آنها مشکلات شهروندان در گذر از تقاطع های جاده و راه آهن و برخورد قطار با عابرین و خودروها کاهش یابد.

گران پاشا گفت : اکثر شهرهای حوزه مرکزی مازندران با توجه به تمرکز بالای جمعیت در مناطق مجاور خط آهن بیشترین موارد برخورد قطار با عابرین و خودروها را دارند و لازم است شهروندان همواره حق تقدم عبور قطار را رعایت کنند.

مدیرکل راه آهن شمال بیان کرد : راه آهن با اقدامات خاصی از جمله ایجاد فضاهای سبز در دو طرف خط آهن ، احداث روگذر و زیرگذرهای متعدد و دیوار کشی حریم درصدد فراهم نمودن فضای ایمن برای ساکنان حاشیه خط آهن است .

فرماندار بهشهر نیز در این مراسم گفت : احداث این گونه طرح ها که عبور و مرور ایمن را برای شهروندان به ارمغان می آورد ، در دستور کار مسولان بهشهری قرار دارد .

ˈمحمدتقی نورزاد ˈ اظهار کرد : گذرگاه زیروان نیز یکی از تقاطع های شلوغ و پرتردد بهشهر است و احداث این زیرگذر نقش بسزایی در سلامت عبور و مرور خودروها خواهد داشت.

وی افزود :چند منطقه دیگر از خطوط راه آهن بهشهر نیز همواره شاهد بروز تصادفات تلخ و سوانح متعدد است که ایمن سازی این مسیرها ،نیازمند احداث زیرگذرهای مشابه است.

فرماندار بهشهر گفت : مسیر خط آهن از درون شهر بهشهر می گذرد و با همکاری فرمانداری و شهرداری این شهر تاکنون اقدامات مناسبی برای ایجاد زیرگذرهای باکسی در مکان های شهر از جمله احداث روگذر خیابان امام (ره ) و ایجاد زیرگذر در تعدادی از مناطق دیگر انجام شد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : زیرگذر باکسی راه آهن در تقاطع محله زیروان بهشهر به بهره برداری رسید

 زیرگذر باکسی راه آهن در تقاطع محله زیروان بهشهر به بهره برداری رسید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر