صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اعظم السادات حسینی خبر داد:

پیست دوچرخه سواری بهشهر کلنگ خورد

اعظم السادات حسینی از مراسم کلنگ زنی پروژه پیست دوچرخه سواری دریای چهارفصل با حضور مسئولین شهری خبر داد.

کد خبر : 7196

تاریخ انتشار : 19/11/1392 - 09:26


پیست دوچرخه سواری بهشهر کلنگ خورد

اعظم السادات حسینی عضو شورای شهر بهشهر در گفتگو با خط امید بهشهر  در تشریح برنامه های شورا ی اسلامی بهشهر گفت  :  سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی ،ایام الله دهه فجر را به محضر رهبر فرزانه حضرت آیت الله خامنه ایی و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و مردم ایران بویژه شیرزنان و دلیرمردان دیار اشرف البلاد تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم با محور قرار دادن معنویت و ارزش های انقلاب و پیروی از اندیشه های امام راحل و رهنمود های حکیمتنه رهبر انقلاب و اتحاد و همدلی توفیق خدمت صادقانه و خالصانه را داشته باشیم.

 

سخنگوی شورای شهر بهشهر افزود:مراسم کلنگ زنی پروژه پیست دوچرخه سواری دریای چهارفصل  با حضور مسئولین شهری برگزار شد ؛این پروژه مسافتی به طول 18 کیلومتر دارد که فاز اول آن به طول 2 کیلومتر با هزینه ایی بالغ بر 250 میلون تومان از دانشگاه علم و فن آوری به شمت دریا آغاز خواهد شد.

 

حسینی ادامه داد : همچنین فاز اول پل و سیل بند منطقه کوه خیل بهشهر با خرید 10 واحد مسکونی به مساحت 2550 متر مربع  افتتاح شد که  مبلغی بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان دراین پروژه هزینه شده است.

 

وی از برگزاری مسابقات دوچرخه سواری ویژه بانوان خبر داد و افزود:این مسابقه که ویژه بانوان است بعد از ظهر روز دوشنبه در محل پارک ملت شهرستان بهشهر برگزار خواهد شد.

 

عضو شورای شهر بهشهر در خصوص فعالیت های این شورا در ایام دهه فجر تصریح کرد:شورای شهر و شهرداری بهشهر در این ایام به منظور ایجاد نشاط اجتماعی  اقدام به برگزاری جنگ شادی و برپایی سیرک نموده است.

 

این استاد دانشگاه در خصوص دیگر برنامه های دهه فجر گفت:برگزاری جشن خیابانی کودکان در مسیر روز رهپیمایی 22 بهمن ماه به همت شورای شهر و شهرداری بهشهر بگزار خواهد شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : پیست دوچرخه سواری بهشهر کلنگ خورد

پیست دوچرخه سواری بهشهر کلنگ خورد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر