صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئيس شوراي گرجي محله در گفتگو با خط امید

امكانات ورزشي در شان ورزش گرجی محله نيست

بيژن محمدي گرجي تاکید کرد : در مقايسه با روستاهاي همجوار و شهر رستمكلا، گرجی محله داراي توانمندي هاي بالايي است، اما از امكانات ورزشي در شان خود برخوردار نيست.

کد خبر : 7181

تاریخ انتشار : 18/11/1392 - 01:09


امكانات ورزشي در شان ورزش گرجی محله نيست

بيژن محمدي گرجي در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت: خوشبختانه جوانان گرجي محله نه تنها در رشته هاي متعدد ورزشي بلكه  در عرصه هاي مختلف از هنر گرفته تا رشته هاي علوم از جمله نامبرداران هستند و ورزش و هنر تابلويي است كه مي توان خلاقيت، نوجويي و طراوت گرجي را درآن جستجو كرد.

 

وی با اشاره با اینکه از شاخص هاي توسعه و پيشرفت هر جامعه توجه مردم آن به امر ورزش است، افزود: ورزش تنها تامين كننده سلامت جسماني نيست بلكه نشان دهنده ارزش ها، آرزوها و انگيزه هاي است كه موجب تحرك ونشاط مي شود.

 

رئيس  شوراي اسلامي گرجي محله اظهار داشت: بي شك برخورداري نيروي انساني توانمند از سرمايه هاي اجتماعي روستاي گرجي محله است و در صورت توجه به شاخص هاي برتر اين روستا در عرصه هاي مذكور شهرستان بهشهر توانمندي درخشش در رشته هاي مختلف ورزشي را خواهد داشت.

 

محمدی گرجی تاکید کرد: شوراي اسلامي روستاي گرجي محله در حد توان خود آمادگي دارد تا در اين خصوص گام هاي جدي بردارد و ايجاد كميسيون ورزشي در ساختار شورا و استفاده از نيروهاي متخصص در برنامه ريزي هاي آتي از جمله برنامه هاي شوراي اسلامي گرجي محله براي توانمند ساختن روستا در عرصه هاي ورزش قهرماني و همگاني است.

 

وی با اشاره به ظرفيت هاي انساني فوق العاده در گرجي محله ، خاطر نشان کرد: در مقايسه با روستاهاي همجوار و شهر رستمكلا، گرجی محله داراي توانمندي هاي بالايي است، اما از امكانات ورزشي در شان خود برخوردار نيست.

 

عضو شورای اسلامی گرجی محله در ادامه گفت: پيشرفت فيزيكي در سالن هاي ورزشی در دست ساخت  در ناحيه غربي نياز به   200 میلیون تومان و در ناحيه  شرقي روستا نياز 50 میلیون تومان اعتبار دارد تا به بهره برداري برسد.

 

محمدی گرجی در پایان بیان کرد: اميد است با توجه  ويژه مسئولين و تحقق وعده هاي آنان شاهد موفقيت روزافزون مردم و جوانان برومند اين روستا  باشيم كه شهر خوب يافتني نيست، ساختني است.

 

به گزارش خط امید بهشهر: وحيد صديق، ابواقاسم جعفری، علی اصغر نصیری در رشته دو وميداني، سیدجواد منافی و محسن زاهدی در فوتبال، آرمین خواجوی در شطرنج و علی گرجی در کاراته از قهرمانان بنام ملی در گرجی محله هستند. 

  

دیدگاه شما در مورد : امكانات ورزشي در شان ورزش گرجی محله نيست

امكانات ورزشي در شان ورزش گرجی محله نيست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر