صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر در گفتگو با خط امید

استکبار، امکانات کشور را به دست حکومت های دست نشانده غارت می کرد

فرماندار بهشهر گفت : پس از اینکه دیدند به نتیجه نمی رسند تحریم اقتصادی ناجوان مردانه ای را در پیش گرفتند و همه دست به دست هم دادند تا این نظام و انقلاب را به زانو در بیاورند ولی بازهم نتوانستند و این انقلاب مسیر خودش راکه مسیر جهانی است به پیش می برد.

کد خبر : 7160

تاریخ انتشار : 17/11/1392 - 10:20


استکبار، امکانات کشور را به دست حکومت های دست نشانده غارت می کرد

محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر در گفتگو با خط امید بهشهر گفت :کشور عزیز ما دارای ویژگی های خاصی نسبت به دیگر کشورها هست و به همن خاطر هست که در طول تاریخ همیشه مورد طمع دیگران قرار داشت ، ما در کشوری هستیم که بهترین ویژگی ها را به لحاظ مادی و معنوی داریم.منابع سرشار نفت و گاز و بهترین موقعیت استراتژیک در منطقه خاورمیانه را داریم به همین  دلیل  کشورهای استکباری دنیا چشم طمع خاصی به این کشور دارند.


نورزاد با بیان اینکه کشور های استکباری  همیشه در این فکر هستند که تسلط کاملی بر این کشور داشته باشند افزود: اگر تسلط بر ایران عزیز داشته باشند به خوبی می توانند منطقه را در اختیار خودشان داشته باشند و منابع و امکانات کل منطقه خاورمیانه را به تصاحب خود در آورند، به همین خاطر در طول تاریخ سعی می کردند در ایران با ایجاد حکومت های دست نشانده به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

نماینده دولت در بهشهر ادامه داد : اگر نگاهی به تاریخ بیاندازیم می بینیم تقریبا از 200 سال اخیر، حکومت های دست نشانده  محض و حکومتهای سلایقی را بر سرکار آورده بودند و از امکانات ما بدست این حکومتها سو استفاده  و غارت می کردند، در این شرایط بود که امام عزیز و بزرگوار ما در سل 1341 مبارزات خودش را در آن خفقانی که در آن زمان بود علیه نظام مستبد به صورت علنی و رسمی شروع کرد.

 

وی افزود : در سال 1342 هم زمان با تبعید کردند ایشان که حدود 15 سال در کشورهای مختلف به طول انجامید نظام استکباری با برنامه ریزی  فرهنگ غنی اسلامی ما را سرکوب می کردند و سعی در دین زدایی داشتند. چراکه می دانستند آن نظامی که مد نظر امام عزیز و بزرگوارمان هست به صورت مقتدرانه در جهان گسترش پیدا خواهد کرد.

 

فرماندار بهشهر تصریح کرد :کشور های استکبار انواع و اقسام  توطئه ها را بکار بردند، هرگونه جنایتی که میشد انجام دادند،در داخل اختلافاتی را به راه انداختند و می دانستند که وحدت ما باعث پیشرفت ماست و جنگهای قومی و قبیله ای داخلی را به راه انداختند، ترور را در دستور کارشان قرار دادند و بهترین نیروهای ما را که بالای 17 هزار نفر هستند ترور کردند  و در نهایت که دیدند نمی توانند کاری را از پیش ببرند 8سال جنگ را بر ما به صورت ناجوانمردانه تحمیل کردند.

 

نورزاد ادامه داد : پس از اینکه دیدند به نتیجه نمی رسند تحریم اقتصادی ناجوان مردانه ای را در پیش گرفتند و همه دست به دست هم دادند تا این نظام و انقلاب را به زانو در بیاورند ولی بازهم نتوانستند  و این انقلاب مسیر خودش راکه مسیر جهانی است به پیش می برد.

 

تقی نورزاد تصریح کرد : با همه این برنامه ها بازهم نتوانستند کاری از پیش ببرند و امروز شاهد هستیم که در سطح منطقه ای بهترین موقعیت را دارا هستیم و در بحث جهانی روز به روز علاقمندی ملت های آزاده ی دنیا به انقلاب امام عزیز بیشتر می شود.

 وی ادامه داد : برای دنیای غرب حیرت آور است که این همه تحریم و کارشکنی چطور می شود که این کشور ضمن اینکه خودش را حفظ می کند بالاترین پیشرفتها را دارد ، در بالاترین صنایع  پیشرفتها و دست آوردهای علمی بی نظیر را در منطقه و جهان داشتیم  در بحث هسته ایی به پیشرفته ترین فنی آوری دست پیدا کردیم.


نماینده دولت در بهشهر در خصوص صنایع دفاعی و صنایع فضایی کشور گفت : ما حتی یک عدد فشنگ را هم نمی توانستیم تولید کنیم ولی امروز به پیشرفته ترین صنایع دفایی دست پیدا کردیم همچنین دربحث صنایع فضایی اگر یک ماهواره را بخواهیم به فضا ارسال کنیم 12 تا 18 تکنیک پیشرفته بکار گرفه میشود.این نشان دهنده این است که پیشرفت ویژه ایی در این زمینه  داشتیم که باعث حیرت جهانیان شد و این موفقیت ها از برکت امام خمینی (ره) و برکت خون شهدای نظام جمهوری اسلامی است که همگی باید در حفظ و پیشرفت این موفقیت ها تلاش کنیم 

  

دیدگاه شما در مورد : استکبار، امکانات کشور را به دست حکومت های دست نشانده غارت می کرد

استکبار، امکانات کشور را به دست حکومت های دست نشانده غارت می کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر