صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/پدر شهید احمدی روشن در بهشهر

مسئولين بايد در برابر ذره ذره كارهاي خود در آخرت جوابگو باشند/نبايد در مملكت با برخي برنامه ريزي ها به خون شهدا خيانت شود

پدر احمدي روشن گفت : مسئولين در برابر اين صنعت انرژي هسته اي مسئول هستند بايد در برابر ذره ذره كارهاي خود در آخرت جوابگو باشند.

کد خبر : 7130

تاریخ انتشار : 16/11/1392 - 22:38


مسئولين بايد در برابر ذره ذره كارهاي خود در آخرت جوابگو باشند/نبايد در مملكت با برخي برنامه ريزي ها به خون شهدا خيانت شود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، رحيم احمدي روشن پدر شهيد مصطفي احمدي روشن چهارشنبه در يادواره شهداي دانش آموزي بهشهر در سالن بصيرت ارشاد بيان داشت: همه ما مردم و مسئولين بايد امانتدار خوب و لايق براي شهداي هسته اي و تمام شهداي ايران اسلامي باشيم.

وي گفت: من افتخار ميكنم كه مصطفي در راه اسلام و خدا  و براي ملت و به قدرت رسيدن مملكت و ارزش هاي آن شهيد شد و لحظه اي از شهادت مصطفي كه فرزند ايران است ناراحت نيستم اما  نبايد در مملكت خداي ناكرده با برخي برنامه ريزي ها به خون شهدا خيانت شود.

احمدي روشن افزود: يكايك مسئولين و مردم ايران اسلامي در برابر اين صنعت انرژي هسته اي مسئول هستند و بايد در برابر ذره ذره كارهاي خود در آخرت جوابگو باشند.

وي با اشاره به تعطيلي سايت هسته اي در دوره زماني گذشته خاطر نشان كرد: روزي درهاي سايت هسته اي را بستند و مهر و موم كردند و تلويزيون مداربسته مي گذاشتند  و در اين شرايط بود كه مصطفي مي گفت: ما حتي جرات رد شدن از جلوي درب سايت را نداشتيم و دلسردي بر اين بچه هاي هسته اي حاكم شده بود اما امروز با تلاش همين افراد و بچه هاي هسته اي ما به نقطه اوج در صنعت هسته اي رسيديم و بايد قدر اين نعمت را بدانيم.

احمدي روشن اضافه كرد: خوشبختانه امروز ما در اوج بالندگي هستيم و به هرانچه خواستيم رسيديم و مي رسيم اكنون ايران داراي اورانيوم غني شده 5/3، 5 و 20 درصد است و ايراني كه در گذشته از دارا وبدن يك سانترفيوژ محرم بود امروز  در اوج قدرت و قوت است و اين نشات گرفته از بي اعتمادي ما به دشمنان و استكبار است.

وي گفت: هدف از برگزاري اين يادواره ها عزاداري و گريه و زاري كردن براي شهدا نيست بلكه هدف از شرکت در چنین مجالسی این است که حداقل یک جوان ادامه دهنده راه شهدايي همچون مصطفی باشد و من این اصل مهم را به‌عهده دارم تا با شركت در اين مراسمات ادامه دهنده راه شهدا باشم.

وي با تاكيد بر مطالعه وصاياي شهدا اظهار داشت: قريب به اتفاق شهدا بر اصل مهم ولايتمداري تاكيد داشتند و لذا همه ما بايد با تبعيت از اين شهدا در ادامه راهشان ، حامي ولايت باشيم. 

  

دیدگاه شما در مورد : مسئولين بايد در برابر ذره ذره كارهاي خود در آخرت جوابگو باشند/نبايد در مملكت با برخي برنامه ريزي ها به خون شهدا خيانت شود

مسئولين بايد در برابر ذره ذره كارهاي خود در آخرت جوابگو باشند/نبايد در مملكت با برخي برنامه ريزي ها به خون شهدا خيانت شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر