صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/شب گذشته

مراسم تجلیل از 45 قهرمان ورزش گرجی محله برگزار شد+عکس

شب گذشته مراسم تجلیل از 45 قهرمان ورزش گرجی محله برگزار شد و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر از ورزشکاران افتخار آفرین این روستا تقدیر کرد.

کد خبر : 7128

تاریخ انتشار : 16/11/1392 - 13:55


مراسم تجلیل از 45 قهرمان ورزش گرجی محله برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر، سومین همایش فرهنگی ورزشی تجلیل از قهرمانان روستای گرجی محله بهشهر با حضور سیدعسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان، قلی پور رئیس ورزشهای همگانی، مولود کفشی مسئول امور بانوان، محمدی رئیس شورای گرجی محله، خیران، ورزشکاران و دوستداران ورزش در مسجد مهدیه این روستا برگزار شد.

 

ابراهیم رحمانی گرجی ضمن عرض خیر مقدم و قدردانی از حضور مسئولان و مردم ورزش دوست، گفت: همایش تجلیل از قهرمانان رشته های مختلف ورزشی برای سومین سال پیاپی و با همکاری شورای ورزش دوست گرجی محله برگزار می شود و در این همایش برآن شدیم تا از 45 ورزشکار بانوان و آقایان به پاس حضور و فعالیت‌شان تجلیل و قدردانی کنیم.

 

مسئول کمیسیون ورزشی شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره 12 شهید ورزشکار گرجی محله افزود: ورزشکاران باید ادامه‌دهنده راه شهدای ورزشکار باشند و در عرصه‌های مختلف زندگی مانند ورزش کردن از آنان الگوبرداری کنند تا به موفقیت‌های والایی برسند.

 

رئیس هیئت ورزشهای همگانی در این همایش به ایراد سخنرانی پرداخت و بیان داشت: روستای گرجی محله داری پتانسیل های فراوان در حوزه های مختلف هست و مردم، این روستا را با برند ورزش و هنر می شناسند.

 

وی با اشاره به اینکه رهبری فرمودند: امر به ورزش، امر به معروف است، تصریح داشت: ورزش کردن به عنوان یک مؤلفه مهم انسجام، همدلی و وحدت در جامعه است و می بینید که علاقمندان به ورزش به هر زبان و گویشی در ورزشگاه ها یکنواخت تیم ورزشی مورد علاقه خود را تشویق می‌کنند.

 

قلی پور با تاکید بر ضرورت ورزش کردن، اظهار داشت: ورزش همگانی یکی از ورزش‌های زیبا و پرطرفدار است و جزء ارزانترین و سالمترین ورزش ها محسوب می شود.

 

گفتنی است؛ در پایان با اهدا لوح یاد بود و هدایایی از قهرمانان ورزشی روستای گرجی محله تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش خط امید بهشهر: تکواندو، جودو، کاراته، فوتبال، دومیدانی، شنا، والیبال، بوکس، کشتی و ژیمناستیک از رشته های فعال روستای گرجی محله محسوب می شود.

 

 

 

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : مراسم تجلیل از 45 قهرمان ورزش گرجی محله برگزار شد+عکس

مراسم تجلیل از 45 قهرمان ورزش گرجی محله برگزار شد+عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر