صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزارش خط امید از توزیع سبد کالا در بهشهر

کارگران با سبد خالی به خانه برگشتند/ سبد کالا فقط به فرهنگیان تعلق می گیرد

نکته قابل توجه این که پس از مراجعه به این دو آدرس، فروشگاه فرهنگیان اعلام کرد بسته های توزیعی هنوز آماده نبوده و در چند روز آینده آماده خواهند شد و علاوه بر آن کالاهای توزیعی در این فروشگاه فقط به فرهنگیان تعلق می گیرد.

کد خبر : 7127

تاریخ انتشار : 16/11/1392 - 12:33


کارگران با سبد خالی به خانه برگشتند/ سبد کالا فقط به فرهنگیان تعلق می گیرد

به گزارش خط امید بهشهر ، پس اعلام خبر شروع توزیع سبد کالا و تماس های مکرر مردم با سایت خبری تحلیلی خط امید بهشهر در خصوص وضعیت نا مناسب توزیع کالا در شهرستان خبرنگار این سایت گزارشی را در این خصوص آماده کرده است.

 

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر  بدنبال چگونگی این توزیع در بهشهر ابتدا فهرست فروشگاه های توزیع در شهرستان بهشهر را از سایت یارانه کالا دریافت و با شماره تماس این فروشگاه تماس گرفته شد اما نکته قابل توجه این بود که از 10 فروشگاه ارائه شده در این لیست 5 فروشگاه با نام و شماره تماس های یکسان ولی با آدرس های متفاوت مشاهده می شود که متاسفانه پس از چندین بار تماس کسی پاسخگو نمی باشد.

همچنین  در این لسیت 2 فروشگاه با نام و شماره مشترک می باشد و با تماس گرفتن با شماره های آن کسی پاسخگو نیست.

 

دیگر فروشگاهی که در این لیست بوده پس از تماس گرفتن با آن اعلام کردند که هیچ کالایی در این فروشگاه توزیع نمی شود

 

همچنین پس از برقراری تماس با یکی دیگر از فروشگاه های موجود در این لیست اعلام شد که شماره مورد نظر اشتباه می باشد.

 

بنا بر این گزارش پس از جویا شدن محل دقیق توزیع کالا ها در بهشهر نام دو فروشگاه تعاونی فرهنگیان و فروشگاه اتکا به عنوان محل توزیع در بهشهر معرفی شدند.

 

نکته قابل توجه این که پس از مراجعه به این دو آدرس، فروشگاه فرهنگیان که در لیست فوق بوده ولی کسی پاسخگوی تلفن ها  نبود، اعلام کرد بسته های توزیعی هنوز آماده نشده اند و در چند روز آینده آماده خواهند شد و علاوه بر آن کالاهای توزیعی در این فروشگاه فقط به فرهنگیان تعلق می گیرد.

 

پس از مراجعه به فروشگاه اتکا و پرس و جو در خصوص نحوه توزیع سبد کالای حمایتی در این فروشگاه اعلام کردند که در این فروشگاه فقط بین نیروهای مسلح توزیع می شود و مردم عادی نمی توانند در این فروشگاه سبد کالای حمایتی دریافت کنند.

 

یک خانم که با پلاستیک حاوی کالاهای حمایتی دولت از این فروشگاه خارج می شد در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت : از میان کالاهای گفته شده متاسفانه مرغ موجود نبود و دوباره برای دریافت مرغ باید مراجعه کنیم.

 

به گزارش خط امید بهشهر هنوز مکان خاصی برای توزیع کالا بین اقشار کارگر و دانشجو و ... در شهرستان بهشهر در نظر گرفته نشده است و این قشر از جامعه دچار سردرگمی شده اند و با سبد خالی به خانه برگشتند.

 

شیرزاد یکی از کسانی که سبد کالا به وی تعلق گرفته است در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت :پس از اعلام شروع توزیع سبد کالا به فروشگاه های فرهنگیان و  اتکا مراجعه کردم ولی متاسفانه هنوز موفق به دریافت این سبد کالای حمایتی نشدم.

 

با این شرایط و با توجه به سرمای شدید در شهرستان بهشهر امید می رود مسئولین محترم ذیربط جهت توزیع سریع و آسان سبد کالای حمایتی در این شهرستان بکوشند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : کارگران با سبد خالی به خانه برگشتند/ سبد کالا فقط به فرهنگیان تعلق می گیرد

کارگران با سبد خالی به خانه برگشتند/ سبد کالا فقط به فرهنگیان تعلق می گیرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر