صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره ورزش و امور جوانان بهشهرخبر داد

فعالیت 6500 ورزشکار سازمان‌یافته در بهشهر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر از فعالیت 6 هزار و 500 ورزشکار سازمان‌یافته در این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 6944

تاریخ انتشار : 12/11/1392 - 07:18


فعالیت 6500 ورزشکار سازمان‌یافته در بهشهر

سیدعسگری اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر گفت: با وجود برخی مشکلات، ورزشکاران با تمام وجود سعی می‌کنند در رشته‌های مختلف ورزشی مدالهای رنگارنگ تحویل جامعه ورزشی دهند و توجه به ورزش باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

 

وی با اشاره به کسب 72 مدال و عضویت 10 ورزشکار این شهرستان در اردوی های تیم ملی، افزود: کسب مدال در رشته های دومیدانی، کشتی، پروش اندام، بوکس، والیبال و بسکتبال توسط ورزشکاران، بیانگر توانمندی ورزش این شهرستان در عرصه‌های مختلف است که نیازمند همکاری و کمک همه جانبه مسئولان در این زمینه است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: ورزش امر بسیار مهمی در جامعه است که ترویج و گسترش آن در بین نسل جوان سبب بیمه شدن آنها می‌شود و نقش به‌سزایی در سلامت اجتماعی ایفا کنند.

 

اکبری از حضور 6 هزار و 500 ورزشکار سازماندهی شده در شهرستان بهشهرخبر داد و افزود: 3 هزار و 900  نفر از ورزشکاران سازمان یافته از آقایان و 2 هزار و 600 نفر از بانوان هستند و هم‌اکنون 75 سالن ورزشی فعال در شهرستان فعالیت دارند که جامعه ورزشی شهرستان در آنها فعالیت دارند.

 

عسگری اکبری اظهار داشت: در راستای برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه‌های متنوع در قالب برنامه‌های مختلف فرهنگی ورزشی برای مقاطع مختلف سنی در رشته‌های متعدد ورزشی تدارک دیده شده است که در طول ایام‌الله دهه فجر به مرحله اجرا در می‌آید.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر در پایان با اشاره به برنامه‌های کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر شهرستان بهشهر، یادآور شد: عطرافشانی قبور مطهر شهداء، تجلیل از ورزشکاران روستای گرجی محله، همایش پیاده روی، دیدار با خانواده های شهدای ورزشکار، برگزاری مسابقات فوتسال، شنا، والیبال، شطرنج، تنیس روی میز، بسکتبال، تکواندو، ووشو، ویلچر رانی در شرق مازندران، کشتی،کوهپیمایی و حضور ورزشکاران در راهپیمایی 22 بهمن را از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی ورزشی شهرستان بهشهر در دهه مبارک فجر عنوان داشت. 

  

دیدگاه شما در مورد : فعالیت 6500 ورزشکار سازمان‌یافته در بهشهر

فعالیت 6500 ورزشکار سازمان‌یافته در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر