صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
میثم پاینده در گفتگو با خط امید

اجرای 17 عنوان برنامه در دهه فجر

کارشناس روابط عمومی تبلیغات اسلامی بهشهر از ویژه برنامه های این اداره در دهه فجر خبر داد.

کد خبر : 6898

تاریخ انتشار : 10/11/1392 - 10:07


اجرای 17 عنوان برنامه در دهه فجر

میثم پاینده کارشناس روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر  با گرامیداشت این دهه و یاد و خاطره امام (ره) و شهیدان گفت: انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی است که از فطرت خداجوی مردم ایران زمین نشات گرفته  که  علاوه بر  مشکلاتی که دشمنان در این 35 سال برای این انقلاب ایجاد کرده اند همچنان به راه خود ادامه می دهد. 


کارشناس روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر ویژه برنامه های این اداره را جهت گرامیداشت ایام الله دهه فجر به شرح ذیل اعلام کرد: خاطره گویی توسط پیشکسوتان و مبارزان قبل انقلاب در طول دهه فجر همراه با اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد محوری امام جعفر صادق (ع) همراه با جشن ویژه در شب 12 و 22 بهمن ، تجمع مداحان و هیئات مذهبی در شب 12 بهمن همزمان با سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی به کشور ایران جهت توجیه برگزاری جشن های انقلابی ، حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن و تبیین نقش هیئات مذهبی و تشکل های دینی در بوجود آمدن انقلاب اسلامی ایران ، برگزاری مسابقه نقاشی با محوریت دهه فجر در سطح 30 مؤسسه و خانه قرآن ، برگزاری جشنواره کودک و نوجوان ، جوان و خانواده در سطح مؤسسات و خانه های قرآن با موضوعات مقاله نویسی و نقاشی در طول دهه انقلاب ، حضور جمعی هیئات مذهبی و مداحان با پلاکارد مخصوص در راهپیمایی روز 22 بهمن ، برگزاری جشن ویژه هسته فرهنگی خواهران در روز 15 بهمن ، برگزاری جلسه آموزشی پیشگیری از معضلات اجتماعی در مسجد امام علی (ع) گلشهر در مورخه 20/11/92 با حضور دکتر اندرخورا ، دیدار با شهدای انقلاب اسلامی و خانواده شهدای روحانی ، توزیع کلیپ منطق اسلام و نرم افزار طلوع پیروزی در سطح شهرستان ، تدوین بیانیه 35 سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، برگزاری گفتمان دینی در دبیرستان دخترانه شهید بهشتی با موضوع تبیین شخصیت حضرت امام خمینی (ره) و مبانی انقلاب اسلامی ، حضور جمعی پرسنل در مراسم غبار روبی مزار شهدا ، برپایی ایستگاه صلواتی در ورودی اداره ، اعزام گروه راستگو به مدارس و مراسم گرامیداشت وفات حضرت معصومه و شهدای انقلاب اسلامی به صورت ستادی از جمله برنامه های این اداره در دهه فجر انقلاب اسلامی می باشد.                        

  

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 12 بهمن 1392 - 03:06
  دانشجو

  سلام . الحمد الله با این برنامه های تعیین شده ولی سیستم فرهنگی سازمان تبلیغات ، نباید وابسته به مناسبت ها باشد.. یعنی نباید مناسبتی کار کند. راهکار : هر ماه یک برنامه طراحی کند و انتهای سال نتیجه ی آن را بگیرد . ومن الله توفیق.

  1 1
  دوشنبه 14 بهمن 1392 - 08:03
  پاینده

  با تشکر از بذل عنایت حضرتعالی. به استحضار می رساند: اداره تبلیغات اسلامی در کلیه ماه های سال دارای برنامه های فرهنگی می باشد که انجام آن در مناسبت های خاص برجسته تر می باشد.

  +0 --1
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 16 بهمن 1392 - 15:39
  دانشجو

  علیکم السلام . برنامه هایی که شکل مناسبتی دارند ،متاسفانه در بین اذهان جامعه صورتی کلیشه ایی دارد .مردم برای برنامه های کلیشه ایی اهمیت علمی و فرهنگی قائل نمی شوند و یک چیز طبیعی می دانند .در ضمن به نظر بنده کار درست فرهنگی در هر زمان برجستگی خودش را دارد . راهکار :طبق زمان و نیاز شهرستان برنامه گرفته شود نتیجه ی بهتری گرفته خواهد شد .

  1 0
دیدگاه شما در مورد : اجرای 17 عنوان برنامه در دهه فجر

اجرای 17 عنوان برنامه در دهه فجر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر