صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پای سیرک پس از نیم‌قرن به بهشهر باز شد

هنرنمایی«سیرک بین‌المللی ستاره» در بهشهر

از اجرای نمایشات آخرین سیرک در بهشهر بیش از نیم‌قرن می‌گذرد و از فردا با هنرنمایی گروه سیرک بین‌المللی ستاره در این شهرستان، بار دیگر بهشهر به خاطرات شاد گذشته برمی‌گردد.

کد خبر : 6873

تاریخ انتشار : 09/11/1392 - 23:45


هنرنمایی«سیرک بین‌المللی ستاره» در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر _ به‌مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارکه فجر، به همت جمعی از هنرمندان بهشهری، سیرک بین‌المللی ستاره از فردا برنامه‌های متنوع خود را در بهشهر اجرا می‌کند تا در شب‌های پیروزی انقلاب، خالق لحظاتی شاد و به‌یادماندنی برای بهشهری‌ها باشد.

آخرین سیرکی که در بهشهر اجرا شد، به سال 1338 با هنرنمایی سیرک«خلیل‌عقاب» بازمی‌گردد که اکنون پس از 54 سال بار دیگر پای سیرک به بهشهر باز شد.

به گفته علی کشاورزیان، مدیر اجرایی این برنامه، از دهم تا 25 بهمن در پارک «بوستان سرو» بهشهر از ساعت 19 تا 21، سیرک بزرگ ستاره به سرپرستی محمدعلی داوری یکی از ورزشکاران و هنرمندان باسابقه کشور، برنامه‌های شاد و متنوعی دارند.

وی بیان داشت: بخشی از این برنامه‌ها شامل بندبازی و آکروبات، ژانگولر، تقلید صدا و هنرهای رزمی مانند چشم سوم، گلوی آهنین و کمر آهنین است.

این کارشناس هنرهای نمایشی در ادامه، بیان داشت: بخش دیگر هم شامل بازی شیر آفریقایی و میمون همچنین نمایش شیر و اژدهای چینی و دلقک است که توسط هنرمندان صاحب‌نام کشوری اجرا می‌شود.

وی در پایان، گفت: علاقمندان می‌توانند بلیط‌های سیرک (به مبلغ 10 هزار تومان) را از آموزشگاه«گره» واقع در خیابان امام(ره) جنب سینما بهمن یا از شهر کتاب تهیه کنند، همچنین در محل برگزاری هم بلیط به فروش می‌رسد.

ضمناً شماره‌های 09352672708 و 01525228127 برای پاسخگویی به سئوالات، فعال است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : هنرنمایی«سیرک بین‌المللی ستاره» در بهشهر

هنرنمایی«سیرک بین‌المللی ستاره» در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر