صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

عدم حضور مديران بهشهر در برنامه هاي مناسبتي توجيه پذير نيست

فرماندار بهشهر با اشاره به عدم حضور برخي از مديران شهرستاني در برنامه ها گفت: عدم حضور مديران در برنامه هاي مناسبتي توجيه پذير نيست.

کد خبر : 6770

تاریخ انتشار : 07/11/1392 - 08:29


عدم حضور مديران بهشهر در برنامه هاي مناسبتي توجيه پذير نيست

محمد تقي نورزاد يكشنبه شب در ستاد برنامه ريزي دهه فجر بهشهر اظهار داشت: شايد به دليل كثرت و فراواني برخي برنامه ها، مديران شخصا" در برنامه حاضر نشوند كه بايد معاونين خود را به برنامه ها راهي كنند.

وي افزود: حضور مسئولين در برنامه هاي مختلف نياز جامعه است و بايد همه ما در جايگاهي كه قرار داريم جوابگوي مردم باشيم.

نورزاد با تاكيد بر حضور فعال مسئولان در برنامه هاي دهه فجر يادآور شد: حضور مديران ادارات و روساي كميته هاي 19 گانه و يا معاونين در برنامه ها الزامي است.

فرماندار بهشهر با بيان اينكه جشن ملي و انقلابي بايد متفاوت تر از ديگر برنامه ها برگزار شود اضافه كرد: انقلاب ما متفاوت از انقلابهاي ديگر است و لذا برنامه هاي متفاوت در اين دهه و در جهت تبيين مناسب انقلاب برگزار شود.  

نورزاد گفت: تلاش ما در جهت برنامه هاي فرهنگي در اين دهه است چرا كه انقلاب ما يك انقلاب فرهنگي بوده است و لذا برنامه هاي دهه فجر بايد با نيت خدايي و با هدف انجام كار فرهنگي و اثرگذار برگزار شود.

وي با تاكيد بر حضور پررنگ و حماسي مردم در برنامه هاي دهه فجر افزود: اين انقلاب از همين مردم و توسط آحاد جامعه شكل گرفته و به اين جايگاه رسيده و بايد برنامه هاي دهه فجر با اولويت مردم و جوانان باشد.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز با تاكيد بر برگزاري برنامه هاي شاد اظهار داشت: رويكرد همه برنامه هاي ما شاد و در جهت تبيين انقلاب براي نسل جوان و نوجوان جامعه است.

علي اصغر باباكوهي اشرفي گفت: با توجه به حساسيت فراوان در بهشهر و رعايت موازين ديني و اسلامي در اجراي برنامه هاي شاد مميزي ها رعايت شده و با هماهنگي لازم برنامه ها اجرا مي شود و مشكلي وجود ندارد.

وي افزود: برگزاري جنگ فجر، اجراي سيرك، نشست هاي فرهنگي و هنري، نمايش كمدي، توزيع سي دي شعرها و نغمه هاي انقلاب و... از جمله برنامه هاي ما در ايام  دهه فجر در بهشهر است.

باباكوهي در ادامه بيان داشت: همه كارهاي امنيتي در رابطه با برگزاري برنامه هاي دهه فجر انجام شده و از همه مسئولان خواهشمنديم براي استفاده از بدنه هنري(هنرمندان، كانون تبليغات و...) در برگزاري مراسمات از اداره ارشاد استعلام دريافت كنند.


منبع : مهر

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 07 بهمن 1392 - 14:37
  دانشجو

  سلام . چرا مدیری انتخاب می کنید که به انقلابی بودنش شک دارید ؟؟؟؟!!!! این نوع مدیریت و انتخاب مسئولین نشاندهنده ضعف مدیریت و عدم قدرت در تصمیم گیریست . راهکار : اگر بر انتخاب زیر مجموعه ی خود هیچ قدرتی ندارید ، مسئولیت قبول نکنید ... دانشجو

  1 0
دیدگاه شما در مورد : عدم حضور مديران بهشهر در برنامه هاي مناسبتي توجيه پذير نيست

عدم حضور مديران بهشهر در برنامه هاي مناسبتي توجيه پذير نيست

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر