صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

21 پروژه عمرانی در بهشهر افتتاح می‌شود

معاون فرماندار بهشهر گفت: به‌مناسبت دهه فجر 21 پروژه متنوع عمرانی در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

کد خبر : 6610

تاریخ انتشار : 02/11/1392 - 10:55


21 پروژه عمرانی در بهشهر افتتاح می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر _  عبدالله ریاحی اظهار داشت: دهه فجر فرصتی مناسب برای ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است و به ‌همین منظور همگام با سراسر کشور، برنامه‌های عمرانی و فرهنگی متنوعی برای این دهه بابرکت در نظر گرفته‌ایم.

وی بیان داشت: براساس هماهنگی اولیه‌ای که با ادارات مختلف شهرستان بهشهر انجام شد، 21 پروژه با اعتبار 9 میلیارد و 975 میلیون تومان اعم از دولتی و خصوصی، آماده افتتاح در دهه فجر امسال است.

عضو شورای برنامه‌ریزی شهرستان بهشهر گفت: در تلاش هستیم تمام یا بخشی از مراسم مربوط به بهره‌برداریِ پروژه‌ها را به ‌صورت متمرکز انجام دهیم تا در وقت و هزینه صرفه‌جویی شود.

ریاحی بیان داشت: ادارات آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، اوقاف و امور خیریه، منابع طبیعی و آبخیزداری، دامپزشکی، تعاون، صنعت و معدن، بهزیستی، بنیاد مسکن، کمیته امداد، بخشداری مرکزی، بخشداری یانه‌سر، شهرداری و صندوق مهر امام رضا(ع) بهشهر، پروژه‌هایی را در دهه فجر آماده افتتاح دارند.

به گفته معاون فرماندار بهشهر، 36 واحد مسکن مهر در خلیل‌شهر، 257 طرح خوداشتغالی کمیته امداد، دو مجتمع اداری و سه ساختمان دهیاری و یک میدان مرکزی در بخشداری‌های یانه‌سر و مرکزی، تجهیز و مرمت تصفیه‌خانه آب شرب، جاده بین مزارع، همچنین سدّ سرشاخه‌گیرِ جاده«کِنِت» از جمله پروژه‌هایی هستند که در دهه فجر 92 در این شهرستان به بهره‌برداری رسمی می‌رسند.

وی درباره برنامه‌های فرهنگی ـ ورزشی دهه فجر تصریح کرد: ادارات ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد و تبلیغات اسلامی برنامه‌های شاد و متنوعی از قبیل برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی ـ هنری، نشست‌های فرهنگی، جنگ شادی و مسابقات فرهنگی و ورزشی را در برنامه خود دارند.

معاون فرماندار بهشهر افزود: ممکن است تغییراتی در تعداد، زمان و نحوه برگزاری پروژه‌های دهه فجر انجام شود که به مسئولان مربوطه و رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.


منبع : فارس

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 12 بهمن 1392 - 03:18
  دانشجو

  سلام . امید وارم با اضافه شدن ساختمان، اشتغال و... مدیریت از اینی که هست ، بدتر نشود . راهکار : باید در درجه ی اول مدیریت در محیط سازمانی داشته باشیم و بعد مدیریت در عوامل اجرایی کار مدنظر مان باشد .که این عمل نشان دهنده ی دل سوزی برای مردم است . ومن الله توفیق .

  0 0
دیدگاه شما در مورد : 21 پروژه عمرانی در بهشهر افتتاح می‌شود

21 پروژه عمرانی در بهشهر افتتاح می‌شود

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر