صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران

کتاب زندگی نامه شهید هاشمی نژاد در مازندران منتشر شد

حجت الاسلام مختار نظری از چاپ کتاب جوانمرد شاهد، که زندگی نامه شهید هاشمی نژاد را شامل می شود، خبر داد.

کد خبر : 6464

تاریخ انتشار : 25/10/1392 - 19:47


کتاب زندگی نامه شهید هاشمی نژاد در مازندران منتشر شد


به گزارش خط امید بهشهر ، نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت: کتابی به نام جوانمرد شاهد، که شامل زندگینامه شهید عبدالکریم هاشمی نژاد می باشد، به چاپ رسیده است و همچنین چاپ زندگینامه ۹ شهید طلبه استان با همکاری سپاه کربلا و ارشاد اسلامی مازندران انجام شده است.

 

وی افزود: یکی از کارهای بسیار ارزشمند مازندران، با توجه به اقامت طلاب و روحانیون مازندرانی در استان قم و مشهد، برگزاری یادواره شهدای طلاب در این دو استان بوده است.

 

حجت الاسلام مختار نظری با بیان اینکه 14 یادواره شهدا روحانیون و طلاب را در استان برگزار کردیم، اظهار کرد: با همکاری اداره اوقاف، ارشاد اسلامی، حوزه علمیه، سازمان تبلیغات اسلامی، نهادها، ارگانها و ستاد یادواره 10 هزار شهید استان، 14 یادواره شهدا طلاب و روحانی در شهرستان ها انجام شد.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران یادآور شد: در یادواره شهدا طلاب و روحانی استان مازندران که در حوزه علمیه فیضیه بابل برگزار شد، حدود دو هزار نفر طلبه، روحانی و خانواده های طلاب شهید و 40 نفر میهمان خارجی در این یادواره شرکت کردند.

 

نظری در ادامه از تدوین 9 جلد کتاب زندگی نامه شهدا طلاب و روحانی استان خبر داد و گفت: با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، زندگی نامه 160 شهید طلاب چاپ و توزیع شد و از دیگر فعالیت ها دیدار با 215 خانواده شهدا بود که همچنان این دیدار صمیمی ادامه دارد.

 

به گزارش خط امید: مسئولیت برگزاری یادواره شهدای روحانی و طلاب در سطح کشور به عهده نماینده ولی فقیه سپاه کشور بوده و در استانها به عهده نماینده ولی فقیه در استان قرار دارد. 

  

دیدگاه شما در مورد : کتاب زندگی نامه شهید هاشمی نژاد در مازندران منتشر شد

کتاب زندگی نامه شهید هاشمی نژاد در مازندران منتشر شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر