صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دکتر مقیمی تاکید کرد :

مديريت جهادي در ساعات اداري اتفاق نمي افتد

دکتر مقیمی گفت :مديريت جهادي با تلاش و همت همه جانبه محقق مي شود و با كار تنها در ساعات اداري از 8 صبح تا دو بعدازظهر مديريت جهادي اتفاق نمي افتد.

کد خبر : 6457

تاریخ انتشار : 24/10/1392 - 17:12


مديريت جهادي در ساعات اداري اتفاق نمي افتد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر احمدعلي مقيمي،در جلسه شوراي اداري بهشهر در سالن فرمانداري اين شهرستان افزود: مديريت جهادي با تلاش و همت همه جانبه محقق مي شود و با كار تنها در ساعات اداري از 8 صبح تا دو بعدازظهر مديريت جهادي اتفاق نمي افتد.

وي اظهار داشت: در سايه سار وحدت، همدلي و وفاق و يكرنگي و توجه به مديريت جهادي و نگاه به آرمان بلند و برنامه درازمدت همراه با تفكر و تعقل زمينه ساز تحول و پيشرفت است و با روزمرگي كار به جايي نمي رسد.

مقيمي گفت: اگر ثبات مديريتي نباشد توسعه اتفاق نمي افتد ضمنن اينكه از مديراني كه كار نمي كنند و فعال و پويا نيستند گلايه داريم و بايد با توان بيشتر كار كنند.

نماينده مردم بهشهر در مجلس يادآور شد: بهره گيري مديران از حوزه دانشگاه كم و اندك است و بايد ارتباط بين صنعت، مديريت و دانشگاه افزايش يافته و تحصيلات تكميلي مورد توجه قرار گيرد.

مقيمي گفت: تامين آب شرب شهرستان و به خصوص خليل شهر و رستمكلا با توجه به وجود  افت فشار آب در اين مناطق، ساماندهي حوزه راه روستايي و آب شرب روستايي، توجه به فرهنگ، مسائل ديني، هنري و اجتماعي در سطح شهرستان و فرهنگ كتاب و كتابخواني بايد در دستور كار مديران باشد.

وي با اشاره به حاشيه سازي هاي برخي از افراد و ايجاد اختلاف بين مجلس و دولت خاطر نشان كرد: مجلس با دولت تعامل كامل دارد و حاشيه سازي ها به ضرر خودشان است.

نماينده مردم بهشهر در مجلس يادآور شد : وظيفه شرعي، قانوني و ملي ما حمايت از دولت است و تا زمانيكه دولت در خط ولايت باشد ما از دولت حمايت مي كنيم و تذكرات، استيضاح و مسائلي از اين قبيل وظيفه ما در مجلس است كه توسط قانون و اصل 84، 86 و 88  براي ما تعيين شده است.

مقيمي اضافه كرد: در دولت احمدي نژاد با در خواست 6 درصد ورودي به صندوق توسعه، كاهش بودجه جاري از 210 هزار ميليارد تومان به 150 هزار ميليارد تومان و همچنين 20 درصد جابجايي رديف ها از خواسته هاي دولت  وي بود كه مجلس موافقت نكرد اما در دولت روحاني با اين مسائل موافقت شد.

وي گفت: در دولت احمدي نژاد 4 وزير راي اعتماد نگرفتند و در دولت روحاني سه وزير راي اعتماد نگرفتند و هماهنگي و همكاري همه جانبه با دولت و مجلس تا كنون وجود داشته و مشكلي نداشتيم و برخي از افرادي كه در فتنه بوده اند متاسفانه اكنون با ايجاد التهاب در جامعه و حاشيه سازي براي دولت و مجلس به فكر گرفتن امتياز براي خود هستند كه بايد مراقب باشيم.

مقيمي با اشاره به پروژه هاي عمراني در بهشهر گفت: امسال 21 پروژه بزرگ در دست اقدام داريم كه با تزريق اعتبارات از منابع مختلف در جهت نهايي كردن آن تلاش مي كنيم. 

  

دیدگاه شما در مورد : مديريت جهادي در ساعات اداري اتفاق نمي افتد

مديريت جهادي در ساعات اداري اتفاق نمي افتد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر