صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر اعلام کرد :

يك ششم اعتبارات تخصیص يافت/ با تمام توان کار می کنیم

فرماندار بهشهر گفت: تا کنون تنها يك ششم اعتبارات سال جاري در بهشهر تحقق يافت ولي براي ادامه فعاليتها با تمام توان كار مي كنيم.

کد خبر : 6456

تاریخ انتشار : 24/10/1392 - 17:04


يك ششم اعتبارات تخصیص يافت/ با تمام توان کار می کنیم

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر محمد تقي نورزاد در جلسه شوراي اداري بهشهر در سالن فرمانداري اين شهرستان گفت : در سال جاري مجموع اعتبارات در نظر گرفته شده 18 ميليارد و 600 ميليون تومان بود که از اين مقدار تنها 2 ميليارد و 800 ميليون تومان تخصيص يافت.


فرماندار بهشهر به پروژه های در دست اقدام بهشهر اشاره کرد و افزود: پروژه هاي عمراني در دست اقدام شهرستان 165 پروژه است و  13 پروژه آن ملی می باشد که مهمترين پروژه ملي تكميل سد گلورد که براي تكميل آن به 150 ميليارد تومان اعتبار نياز است.

نماینده دولت در بهشهر در بخش ديگري از سخنان خود به رفع مشكل كارخانه چيت سازي اشاره کرد و افزود:اين مسئله و معضل 17 ساله در حال حل و فصل است و حدود 400 نفر  كارگر چيت سازي به زودي به حق و حقوق خود مي رسند.

نورزاد با اشاره به مشكلات مسكن مهر در استان مازندران و بهشهر يادآور شد: مشكلات در زير ساختها و تحويل و مسائلي از اين قبيل در همه شهرها و استانها وجود دارد اما خوشبختانه در بهشهر با تعامل ايجاد شده در حال حل و فصل است.

وي با اعلام اینکه يك هزار واحد مسكن مهر در بهشهر در دست ساخت است گفت :این پروژه بين 70 تا 90 درصد پيشرفت فيزيكي دارد و 240 واحد آن در دهه فجر امسال به بهره برداري مي رسد.

 

نورزاد با اشاره به دانشكده پرستاري بهشهر افزود: خوشبختانه زمين يك هكتاري از سوي خير براي اين امر اهداء شده است كه به زودي ساخت و ساز آغاز و از بهمن ماه سال جاري دانشجو جذب مي كنيم.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : يك ششم اعتبارات تخصیص يافت/ با تمام توان کار می کنیم

يك ششم اعتبارات تخصیص يافت/ با تمام توان کار می کنیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر