صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گفتگوی خواندنی خط امید با خانم حسینی

همچنان خود را سخنگوی شورا می دانم/به دنبال جمع آوری رزومه برای راهیابی به مجلس نیستم

بنده با رای اعضای همین شورا انتخاب شده ام پس برای برکناری هم باید بنده در جلسه حضور داشته و رای گیری با برگه به عمل می آمد که این گونه نشد بنابراین خود را همچنان سخنگوی شورا می دانم

کد خبر : 6362

تاریخ انتشار : 21/10/1392 - 11:38


همچنان خود را سخنگوی شورا می دانم/به دنبال جمع آوری رزومه برای راهیابی به مجلس نیستم

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر پس از شنیدن خبر عزل خانم مهندس اعظم السادات حسینی عضو شورای شهر بهشهر از سمت سخنگویی این شورا  در گفتگویی به علل این عزل پرداخته است که درذیل می خوانید:


خط امید بهشهر: خانم حسینی داستان عزل شما از این سمت چیست؟


این حقیر در شهریور ماه امسال با رای مستقیم اعضای شورا در رقابت با آقای اویس موسی زاده به این سمت انتخاب شدم.


و روز چهار شنبه مورخ 18/10/92 تا ساعت 10 صبح در جلسه شورا حضور داشتم وجالب این که تا زمان حضور بنده احدی از اعضا بحثی در این مورد مطرح نکردند و به محض خروج بنده این تصمیم غیرقانونی و غیراخلاقی اتخاذ شد.


خط امید بهشهر : از چه لحاظ این تصمیم را غیر قانونی می دانید؟


بند 9 ماده 6 وظایف شورا مندرج در آیین نامه اجرایی تشکیلات, انتخابات داخلی و امور مالی شوراها صراحتا عنوان می دارد رییس شورا سخنگوی شوراست مگر اینکه شورا عضو دیگری را تعیین کند... این بند به طور واضح و شفاف مشخص می کند که اگر اعضا فردی را انتخاب کنند دیگر انتصابی از طرف رییس شورا در کار نیست .. در جایی که بنده با رای همین اعضا و در رقابت با عضو دیگر به این سمت انتخاب شدم جایی برای انتصاب باقی نمی ماند... درکمال تاسف رییس شورای شهر ما از خواندن کامل این جمله دریغ کرده و فقط قسمت اول آن را دیده است.


سوال اساسی این است که 2 تن از آقایانی که در طول این 4 ماه بر کرسی ریاست شورا تکیه زده اند تا حالا آیین نامه داخلی را مطالعه نکرده بودند که به یکباره و درست در زمانی که بنده با خبررسانی به موقع, شفاف و دقیق مردم شهر خود را در جریان امور قرار می دادم چشمان مبارکشان به این آیین نامه افتاده؟ چطور جناب آقای عسکریان که سابقه حضور در شورای قبلی را هم دارند زمانی که بنده با انتخابات و رای اعضا به این سمت انتخاب شدم حرفی نزدند؟
 

خط امید بهشهر :شورا دلیل عزل شما از این سمت را چه اعلام کرده بود ؟

یکی از اعضای شورا که سوابق درخشان ایشان روشن است، حضور بنده در فیس بوک را دلیل این تصمیم عنوان می دارد... به راستی این همه ترس و واهمه برای چه؟ چون بنده با دوستان خود شفاف و بی پرده سخن می گویم؟ چون مردم را به فرموده رهبر کبیر انقلاب ولی نعمت خود می دانم؟چون به آنها در اداره امور شهر اعتماد دارم؟ در ثانی آیا ما بالاتر از دکتر ظریف هستیم؟ دکتر ظریف نتیجه توافق با 5+1 را قبل از اینکه در هیچ خبرگزاری و سایتی منتشر شود در صفحه فیس بوک خود به اشترک گذاشت.. گویا آقایان فتوای مقام معظم رهبری را نخوانده اند که اینگونه دست پاچه عمل کرده اند.


خط امید بهشهر : چه زمانی از این تصمیم شورا مطلع شدید؟

بنده فردای روز جلسه از زبان دیگران از این تصمیم شورا با خبر شدم، آقایانی که برای انتخاب رییس و نایب رییس شورا دمار از روزگار بنده در آورده و با تلفن و پیامک و واسطه و ... سعی در به دست آوردن رای بنده داشتند چگونه است که از روز چهارشنبه  در رابطه با موضوعی که مربوط به اینجانب می شود حتی یک تماس برقرار نمی کنند؟ جای بسی تاسف است که بنده این خبر را از زبان دیگران شنیدم.


موضوعی که در شورا در غیاب بنده به تصویب رسیده , چگونه این مصوبه در صفحه فیس بوک یک فرد معلوم الحال دیده می شود در صورتی که فردی غیر از اعضای شورا در جلسه حضور نداشت؟ فردی که منتسب به یکی از اعضای شوراست.


باز هم تاکید می کنم بنده با رای اعضای همین شورا انتخاب شده ام پس برای برکناری هم باید بنده در جلسه حضور داشته و رای گیری با برگه به عمل می آمد که این گونه نشد بنابراین خود را همچنان سخنگوی شورا دانسته و پیگیری این تصمیم غیرقانونی را تا رسیدن به نتیجه مطلوب حق مسلم خود و همشهریانم می دانم.

 این در حالی است که بنده علاوه بر سخنگو به عنوان رابط خبری جهت معرفی به شورای عالی استان هم انتخاب شده بودم که رییس شورا با مخدوش کردن صورتجلسه فرد دیگری را معرفی کردند که اسناد آن نزد بنده موجود می باشد که در صورت لزوم به اطلاع افکار عمومی می رسانم.


خط امید بهشهر : صحبت پایانی شما چیست؟


بنده هیچ گاه برخلاف خیلی از این افراد که به دنبال جمع آوری رزومه جهت شرکت در انتخابات مجلس هستند تشنه رسیدن به قدرت نیستم و پست و سمت های دنیوی برایم پشیزی نمی ارزد.

  

  

برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 21 دی 1392 - 13:17
  سام

  آقاي سردبیر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا این .... رو ول كن ديگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اين زن اصلاح طلب هست اين زن طرفدار روحاني هست چرا ازش حمايت ميكني؟ *************** با سلام خدمت سام کاربر عزیز سایت خط امید این سایت صرفا وظیفه اصلی خود یعنی اطلاع رسانی را انجام می دهد و هرگز به دنبال بازی های سیاسی نیست و نخواهد بود.

  0 0
  شنبه 21 دی 1392 - 21:57
  مدیر سایت خط امید

  با سلام خدمت سام کاربر عزیز سایت خط امید این سایت صرفا وظیفه اصلی خود یعنی اطلاع رسانی را انجام می دهد و هرگز به دنبال بازی های سیاسی نیست و نخواهد بود.

  +0 -0
 • پاسخ به نظر شنبه 21 دی 1392 - 19:47
  عسکری

  به نظر بنده سخنگویی شورای شهر بهشهر بودن ارزش شکایت کردن در مجامع بین المللی و حتی سازمان ملل را هم دارد !!!! یکی نیست به این حضرات بفرماید توی این حدود 5 ماهی که شروع به کار کردید چه گلی به سر بهشهری ها زده اید . بابا کمی ( فقط و فقط و فقط کمی ) به یاد خدا و به فکر مردم محروم و زحمتکش بهشهر باشد . همانهایی که با هزار ترفند ازشان رای گرفتید و حالا سنگ خودتان ( تاکید میکنم فقط سنگ خودتان ) را به سینه میزنید .

  0 0
 • پاسخ به نظر شنبه 21 دی 1392 - 21:17
  هاشمی

  اگر هدف ایشان خدمت به شهر است، در هر جایگاهی میتوانند برای رسیدن به هدف تلاش کنند. اگر به پست "سخنگویی" دل نبسته باشند و خود را پشت این پست و مقام ها گم نکرده باشند، میتوانند همچنان به ادامه خدمت بپردازند. ضمنا اگر مشکلاشان فقط نوشتن مطالب در فیسبوک است، برای این کار نیازی به پست "سخنگوی شورا" ندارند و همچنان میتوانند به فعالیت خود و اطلاع رسانی به مردم ادامه دهند. ولی از ظواهر کاملا مشخص است که هدف صرفا خدمت نیست.

  0 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 22 دی 1392 - 01:35
  rasol

  من نه اهل شهر شما هستم نه استان شما ولی جای تاسف داره همچین رئیس شورای شهری و همچین مردمانی ... اون از سنخان رئیس شورای شهرتون که مقام زن رو میبره زیر سوال و این هم از سخنان و نظرات مردم شهر که به خاطر اصلاح طلب بودنش این جوری برخورد میکنند

  0 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 22 دی 1392 - 07:35
  علی

  آقای رسول! شمایی که چنین موضعی گرفتی! از خوندن 2-3 کامنت فهمیدی که باید برای مردم شهرمون تاسف بخوری؟ آخه مگه گذاشتن 2-3تا کامنت در یک سایت رو میشه نظر مردم شهر تلقی کرد؟ نکنه خودت!هم بهشهری باشی و هم اصلاح طلب و بخوای از آب گل آلود ماهی بگیری؟

  2 0
 • پاسخ به نظر شنبه 12 بهمن 1392 - 21:55
  رسول حقیقت دوست

  خانم حسینی...اینطور صحبت کردن ها به درد انتخابات می خورد...الآن شما چه تخصصی دارید که می تواند در اداره شهر مثمر ثمر باشد....الآن وقت عمل هست...نه فرافکنی...به نظر من شما براری ثانی هستید...با این تفاوت که ادبیات شما کمی فرق دارد..

  0 0
دیدگاه شما در مورد : همچنان خود را سخنگوی شورا می دانم/به دنبال جمع آوری رزومه برای راهیابی به مجلس نیستم

همچنان خود را سخنگوی شورا می دانم/به دنبال جمع آوری رزومه برای راهیابی به مجلس نیستم

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر