صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس هیات کشتی خلیل شهر در گفتگو با خط امید

پیگیری جدی برای مستقل کردن هیات کشتی خلیل شهر

رئیس هیات کشتی خلیل شهر در مراسم تقدیر از کشتی گیران سال 92، از مستقل کردن هیات کشتی این شهر خبر داد.

کد خبر : 6358

تاریخ انتشار : 21/10/1392 - 10:59


پیگیری جدی برای مستقل کردن هیات کشتی خلیل شهر

تقی محمد پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی خط امید بهشهر گفت: مستقل بودن كشتی این شهر، مهم ترین برنامه هیات كشتی است و با توجه به استعداد فراوان در رده های مختلف، رسیدن به سطح اول كشتی مازندران، دور از دسترس نخواهد بود.

وی با تاکید بر استعدادیابی از كشتی گیران رده های سنی پایه، افزود: با حضور مربیان زحمت کش آقایان مجید نصرتی و محمدباقر محمد پور این مهم در حال انجام است و امسال از یک شهر 10 هزار نفری در رده خردسالان سه پهلوانک خلیل شهری روی سکوی استانی حضور داشتند و با وحدت و حمایت همه جانبه می توانیم قطب کشتی شرق مازندران باشیم.

رییس هیات كشتی خلیل شهر تصریح کرد: از سال 83 فعالیت کشتی در این شهر آغاز شده و تا به امروز با تلاشهای مربیان ارزنده ای چون رضا زاده، تات پور، نصرتی و محمد پور توانسته ایم قهرمانانی از جمله فرزاد عموزاد دارنده مدال برنز نوجوانان و جوانان آسیا و عضو تیم ملی جوانان در مسابقات جهانی 2012 تایلند، مجتبی عموزاد نفر اول مسابقات ارمنستان، عضو تیم ملی دانش آموزی و نفر دوم نوجوانان کشور، علی رضا خلیلی، روح ا... حمزه ای، محمدحنیف بخشنده، محمد زیاری، اسماعیل مولایی، ابوالفضل خلیلی، سید محمد علی حسینی، اکبر فضلی، محمدعلی عموزاد، رضا خلیلی، محمد شفاهی، مهدی درویشی و ... را به جامعه کشتی معرفی نماییم.

محمد پور به برگزاری دیدار دوستانه با تیم های مختلف شهرهای مازندران و گلستان اشاره كرد و گفت: برگزاری هرساله مسابقه کشتی جام رمضان با حضور 6 تیم و 120 کشتی گیر از غرب گلستان تا شرق مازندران از شاخص ترین برنامه این هیات است.

وی مردم را سرمایه اصلی کشتی خلیل شهر دانست و بیان داشت: همكاری و حمایت همه جانبه می تواند نقش تاثیرگذاری در پیشبرد اهداف هیات كشتی داشته باشد و تا به امروز نسبت به شهرهای دیگر، شهردار و شورای ورزش دوست و مردم علاقه مند حمایت کافی را از کشتی خلیل شهر داشتند.

محمد پور با انتقاد از تحقق وعده مسئولین، اظهار کرد: مسئولین شهری به جهت حضور فرزاد عموزاد در رقابت های کشتی جهانی و کسب عنوان سومی وعده تحویل کلید یک واحد مسکن مهر را به وی داده بودن ولی علیرغم کذشت دو سال، یک سوم مبلغ مورد نظر  پرداخت گردیده است، انتظار می رود در آینده نزدیک از سوی مسئولین اقدامی صورت پذیرد.

رییس هیات كشتی خلیل شهر در پایان ضمن تشکر از مهندس پورخلیلی و دکتر ساور بابت توسعه خانه کشتی خلیل شهر از حمایت های عسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان، شهرام جعفری رئیس هیات کشتی شهرستان، غلام نوری زاده دبیر هیات کشتی مازندران، رحمانی شهردار، اعضای شورای شهر، برادران رحمانی، حسین نصیری، رضا محمد پور، مهدی محمد پور، قاسم عموزاد، قاسم خلیلی، شعبان محمدپور، عباس عموزاد، علی نصیری و اعضای هیات کشتی شهر و اهالی ورزش دوست که همیشه همراه جوانان این شهر هستند و قلبشان برای پیشرفت این شهر می تپد، قدردانی کرد.

به گزارش خط امید بهشهر، در پایان با حضور عسگری اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان، فضلی رئیس هیات روستایی و عشایری شهرستان و اعضای هیات کشتی خلیل شهر از قهرمانان کشتی خلیل شهر در سال 92 با اهدای جوایزی به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : پیگیری جدی برای مستقل کردن هیات کشتی خلیل شهر

پیگیری جدی برای مستقل کردن هیات کشتی خلیل شهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر