صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اقدام تامل بر انگیز شورای شهر بهشهر

سخنگوی شورای شهر بهشهر تغییر کرد

شورای شهر بهشهر در یک اقدام تامیل بر انگیز سخنگوی این شورا را تغییر داد.

کد خبر : 6327

تاریخ انتشار : 20/10/1392 - 10:46


سخنگوی شورای شهر بهشهر تغییر کرد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر اعضای شورای شهر بهشهر در جلسه ی روز چهارشنبه مورخ 18  /10/92 تصمیمی را اتخاذ کردند که خانم مهندس اعظم السادات حسینی  سخنگوی این شورا  را از این  سمت برکنار کنند و شخص دیگری را بر این عنوان برگزینند.
اعضای شورای شهر با استناد به ماده 6 وظایف شورا مندرج در آیین نامه اجرایی تشکیلات, انتخابات داخلی و امور مالی شوراها این تصمیم را اتخاذ کردند.

ماده 6 آیین نامه فوق اشاره به این موضوع می کند که وظیفه سخنگویی به عهده رییس شورا می باشد مگر اینکه شورا عضو دیگری را تعیین کند.

گفتنی است این تصمیم در غیاب این عضو شورای شهر گرفته شد و هیچ اطلاعی به خانم حسینی داده نشده است ،و برای اولین بار در صفحه فیس بوکی یکی از خبرنگاران این خبر منتشر شد.

به گزارش خط امید بهشهر خانم اعظم السادات حسيني كوهستاني نام پدر سيدابوالقاسم با اخذ  7242 راي به عنوان عضو شورای شهر بهشهر انتخاب شد. 

  

برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر جمعه 20 دی 1392 - 11:41
  سام

  جناب آقاي مدیر مسئول عزيز!!! از جنابعالي بعيد هست ... همانطور كه صد در صد اطلاع داريد خانم حسيني از طرفداران جنبش سبز و بنفش هستند و در انتخابات اخير هم از رنگ بنفش استفاده كرده و راي اكثريت اصلاح طلبان بهشهر رو مال خود كردند... پس حق ايشان بود ... ما بايد خوشحال باشيم نه اينكه ... يا علي آقاي مهندس احمدي بصيرت بصرت ...

  0 3
 • پاسخ به نظر جمعه 20 دی 1392 - 21:58
  عسکری

  ظاهراً دلیل اینکار عضویت ایشان در فیسبوک است . بیشترین مشکل ما ایرانیها و بویژه مازندرانی ها عدم پایبندی به قانون است . اگر قانون مملکت را قبول داریم باید در برار آن سر تسلیم فرود بیاوریم . فعلاً قانون ما گفته فیسبوک باید فیلتر شور یعنی شرایط اجتماعی برای استفاده از این فضا فراهم نیست . پس کار خانم حسینی یک کار غیرقانونی بوده . اینکه فرمودند چرا آقای ظریف ... چون ایشان یک چهره ی بین المللی است و حرفشان باید توسط دیگران بویژه ایرانیان مقیم سایر کشورها شنیده شود . ولی خانم حسینی عضو شورای شهر بهشهر است و حرفش فقط بدرد بهشهری ها میخورد . ایشان را چکار به کشور های دیگر . کار ایشان مثل این است که ما مسائل خانودگی را سر کوچه و بازار داد بزنیم .

  2 0
 • پاسخ به نظر شنبه 21 دی 1392 - 10:58
  بهشهری

  آقای سام رسانه ایی که به وظیفه اصلی خودش پایبند باشه اینگونه عمل میکنه این خبر اتفاق افتاد و منتشر شده یعنی چی که حقشه؟

  2 0
دیدگاه شما در مورد : سخنگوی شورای شهر بهشهر تغییر کرد

سخنگوی شورای شهر بهشهر تغییر کرد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر