صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بازیکن بهشهری تیم راه ساری در گفتگو با خط امید

راه ساری یکی از تیم های بزرگ ایران است

حمید رضا ره انجام بازیکن جوان راه ساری گفت: کم تجربگی و بدشانسی، دلیل عدم نتیجه گرایی تنها نماینده مازندران است.

کد خبر : 6324

تاریخ انتشار : 19/10/1392 - 13:58


راه ساری یکی از تیم های بزرگ ایران است

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر دیروز تیم راه ساری، مقابل مهمان خود شهید منصوری قرچک متحمل شکست سنگین شد.

 

راه ساری با ترکیب اولیه عارف عالی منش، محمود لطفی، محمد رضا کرد، حمید رضا ره انجام و مهدی عربیان وارد میدان شد. محمد رستمی، سید محسن سادات تبار، هادی عرب، حمید رضا مرادخانی، سعید کلبادی نژاد، مراد ناظری و مرتضی مظفری سایر بازیکنان راه ساری در این دیدار بودند.

 

حمیدرضا ره انجام در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر گفت: راه ساری با معرفی بازیکنان زیادی به جامعه فوتسال یکی از تیم های بزرگ ایران است.

 

وی با اشاره به ترکیب جوان راه ساری تصریح کرد: امسال از بازیکنان بسیار جوانی در ترکیب تیم استفاده شده و با توجه به جوانگرایی، همان طور که مشاهد می کنید بازی‌های خوبی در برابر حریفان انجام می دهیم، اما می توان کم تجربگی و بدشانسی را دلیل عدم نتیجه گرایی تنها نماینده مازندران دانست.

 

ره انجام ضمن اظهار تاسف از مصدمیت مرتضی عظیمایی، عنوان داشت: تیم به حضور بازیکنی با تجربه و بزرگتری که داخل زمین بازیکنان را هدایت کند، احتیاج داشت و محمود لطفی بهترین شخص برای این کار است.

 

بازیکن شایسته راه ساری بیان کرد: همیشه شروع هر کاری سخت است و من تازه اول راه هستم و با وجود سن کم امسال اولین سال حضورم در لیگ برتر را تجربه می کنم و روزهای سخت را که تجربه های زیادی کسب خواهم نمود، پشت سر می گذارم.

 

وی با بیان اینکه در هر تیمی که هستم تمام تلاشم را میکنم تا موثر باشم، افزود: انشا ا... با استفاده از تجربیات و دانش مربیانی چون ناصر صالح، رامین طالبی و ... تمام سعیم را می کنم تا برای با سابقه ترین تیم ایران تاثیرگذار باشم.

 

ره انجام در مورد جایگاه راه ساری در پایان فصل اظهار داشت: امسال تیم خیلی جوان تر از سالهای گذشته است و امیدوارم با تدابیر آقای صالح و صبر و حمایت تماشاگرانی که در سرما و گرما دست از حمایت تیم شهرشان نکشیدند، هر روز بهتر شویم و سهمیه تنها نماینده فوتسال مازندران را در لیگ برتر فوتسال کشور حفظ کنیم.

 

وی علی رهنما را بازیکن با اخلاق و دوست داشتنی توصیف کرد و افزود: با هم ارتباط خیلی خوبی داریم و همیشه سعی می کنم از علی آقا چیزهای زیادی یاد بگیرم.

 

فوتسالیست بهشهری راه با تاکید به اینکه توجه به خدا و خانواده راه موفقیتم را هموار می کند، اذعان داشت: از خانواده و تمام کسانی که برای من زحمت کشیدن و حمایتم کردن، ممنونم و امیدوارم بتوانم قدری از زحماتشان را جبران کنم.

ره انجام در پایان ضمن تشکر از خبرنگار خط امید بهشهر ، یادآور شد از مربیانی که خیلی کمکم کردن و همیشه حمایتم می کنند همچون آقایان صالح، بسطامی، نعمتی، طالبی و ایمان کریمی تشکر فراوان می کنم.

 

به گزارش خط امید بهشهر ، حمیدرضا ره انجام جوان شایسته و با اخلاق تیم راه ساری اهل فراشمحله بهشهر است.

 

گزارش تصویری بازی راه ساری و شهید منصوری قرچک به زودی در خروجی سایت قرار خواهد گرفت. 

  

دیدگاه شما در مورد : راه ساری یکی از تیم های بزرگ ایران است

راه ساری یکی از تیم های بزرگ ایران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر