صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/شهردار بهشهر تاکید کرد:

استفاده ناصحيح از تجهيزات شهري معضل شهرداری بهشهر

شهردار بهشهر گفت: متاسفانه عدم همكاري شهروندان در نگهداري امكانات شهري و استفاده صحيح از پارك و امكانات و تجهيزات شهري از معضلات امروز ما است.

کد خبر : 6323

تاریخ انتشار : 19/10/1392 - 13:55


استفاده ناصحيح از تجهيزات شهري معضل شهرداری بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، حميد آزموده چهارشنبه شب در جلسه شوراي آموزش و پرورش بهشهر در سالن شهرداري بهشهر افزود: تقويت روحيه همكاري و وفاق، تقويت مديريت شهري، تقسيم كار جمعي از جمله اهداف اين طرح است تا شهرسازي و كار سازماني و فرهنگي از دوران مدرسه در بين د انش آموزان نهادينه شود.

 

شهردار بهشهر با  اشاره به  برگزاري دوره آموزشی آشنایی با فنون آتش نشانی در مدارس گفت : اميدواريم با استقبال مدير آموزش و پرورش شهرستان در دستور كار قرار گرفته و دانش آموزان با چگونگي اطفاء حريق در موارد حساس آشنا شوند.

 

آزموده ادامه داد: اين آتش نشانان مي تواند رابط بين مدارس و آتش نشاني باشند تا در صورت بروز خطر و اتفاق ناگوار در مدارس قبل از رسيدن گروه آتش نشان شهري، اين افراد اقدامات اوليه اطفاي حريق را انجام داده باشند.

شهردار بهشهر : بسياري از ناگواري هاي اتفاق افتاده ناشي از ناآگاهي است كه مهمترين دستاوردهای این طرح آتش نشان در مدارس افزايش ضريب ايمني و کاهش خطرات ناشی از آتش سوزی است.

وي تاکید کرد: متاسفانه عدم همكاري شهروندان در نگهداري امكانات شهري و استفاده صحيح از پارك و امكانات و تجهيزات شهري از معضلات امروز ما است.

شهردار بهشهر خاطر نشان كرد: مديريت مدرسه غير انتفاعي فردوسي در طرحي نو اداره قسمتي از بوستان سرو را با برنامه ريزي و نظر شهرداري به دانش آموزان واگذار كرده است كه ما هم از اين طرح استقبال كرديم تا فرزندان از كودكي با فرهنگ شهروندي و نگهداري پارك و بوستان آشنا شوند.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : استفاده ناصحيح از تجهيزات شهري معضل شهرداری بهشهر

استفاده ناصحيح از تجهيزات شهري معضل شهرداری بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر