صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/مدير آموزش و پرورش بهشهر:

دانش آموزان بايد همگام با توسعه آموزش ببینند

مدير آموزش و پرورش بهشهر گفت: اكنون در عصر كامپوتر و اينترنت نباید همچون گذشته آموزش دهیم بلكه دانش آموزان ما بايد همگام با توسعه در جهت بالندگی همه جانبه آموزش ببینند و حرکت کنند.

کد خبر : 6322

تاریخ انتشار : 19/10/1392 - 13:53


دانش آموزان بايد همگام با توسعه آموزش ببینند

به گزار خبرنگار خط امید بهشهر  ابوالقاسم ثلاثي چهارشنبه شب در جلسه شوراي آموزش و پرورش بهشهر در سالن شهرداري بهشهر افزود : اكنون در عصر كامپوتر و اينترنت نباید همچون گذشته آموزش دهیم  بلكه دانش آموزان ما بايد همگام با توسعه در جهت بالندگي همه جانبه حركت كنند.

مدير آموزش و پرورش بهشهر ادامه داد: آموزش و پرورش برای هوشمند سازی مدارس شهرستان همچنان نیاز به کمک دستگاه های اجرایی دارد، براي هوشمند سازي مدارس بايد امكانات و تجهيزات مناسب  بسيج شوند.

وي بر بومي سازي و ظرفيت سازي نيروها تاكيد كرد و گفت : معلمان و مربيان ما بايد از ظرفيت هاي بالاي آموزش و پرورش در جهت رشد و بالندگي جامعه استفاده كنند.

مدير آموز و پرورش بهشهر ادامه داد : فراخوان انتخاب معلم نمونه شهرستاني، استاني و كشوري با فاكتورهاي در نظر گرفته شده به مدارس و معلمان ابلاغ شد و در موعد مقرر تعيين شده تنها 93 پرونده به ما رسيد كه از بين  اين پرونده ها 6 نفر بعنوان برتر به استان معرفي شدند.

وي  در ادامه تصریح کرد :مدارس هيئت امنايي از دو مدرسه به سه مدرسه و مدارس نمونه دولتي از يك مدرسه به 4 مدرسه در سال جاري افزايش یافت و بايد از ظرفيت اولياء و مسئولان مربوطه در جهت رشد و شكوفايي استعدادها و افزايش امكانات براي دانش آموزان استفاده كنيم.

مدير آموز و پرورش بهشهر تاكيد کرد :با توجه به اينكه شهرستان بهشهر جزء 5 شهر برتر مازندران است و داراي 25 هزار دانش آموز هستيم متاسفانه فاقد يك اردوگاه مناسب دانش آموزي مي باشيم.

ثلاثي اضافه كرد: ساخت اردوگاه جنگلي و يا در حاشيه دريا از نيازهاي مهم شهرستان است كه متاسفانه تا كنون غافل بوده ايم و بايد فضايي مناسب براي اين امر در نظر گرفته شود.

فرماندار شهرستان بهشهر نيز در سخناني با گراميداشت هفته  پيش روي شوراي آموزش و پرورش گفت: با توجه به فصل زمستان، احتمال افت گاز در شهرستان وجود دارد و لذا بايد مصرف بهينه سوخت در مدارس مورد توجه قرار گيرد تا از هدر رفت انرژي جلوگيري شود.

محمد تقي نورزاد افزود: ساخت اردوگاه دانش آموزي نيز از نيازهاي مبرم شهرستان بهشهر است و اين شهرستان نيازمند اين اردوگاه است كه بايد با برنامه ريزي دقيق در خصوص جايگاه مورد نظر در كوه و جنگل يا دريا اين اردوگاه عملياتي شود.

وي بيان داشت: با توجه به قرار گرفتن بهشهر در مسير بارگاه امام هشتم و مسافر خيز بودن شهرستان، با احداث اين اردوگاه و فراهم کردن مکاني مناسب ، مي توان يک ستاد اسکان دائمي مسافران و زائران ايجاد كرد تا به مسافران خدمات رساني بهتري ارائه شود.

 با تاكيد بر برنامه ريزي دقيق پاسداشت روز معلم گفت: برنامه ريزي هاي لازم برای برگزاری هرچه باشکوه هفته معلم  دراین شهرستان انجام شود تا تجليلي در خور مقام معلم برگزار شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : دانش آموزان بايد همگام با توسعه آموزش ببینند

دانش آموزان بايد همگام با توسعه آموزش ببینند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر