صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/مقیمی خبر داد:

كلنگ زني تله كابين بهشهر در دهه فجر +مشخصات فنی طرح

نماينده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي از کلنگ زنی تله كابين بهشهر در دهه فجر خبر داد.

کد خبر : 6276

تاریخ انتشار : 16/10/1392 - 07:39


كلنگ زني تله كابين بهشهر در دهه فجر +مشخصات فنی طرح

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر  احمد علي مقيمي نماینده مردم بهشهر در جلسه بررسي احداث تله كابين که در فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد گفت: ظرف مدت 18 ماه از زمان كلنگ زني فاز اول اين تله كابين به بهره برداري مي رسد.

 

وي ادامه داد: برای احداث تله کابین در منطقه گردشگرپذیر عباس آباد 2و نیم کیلومتر از مناطق جنگلي در نظر گرفته شده است که البته  صيانت و احياي  جنگل عباس آباد از مهمترين دغدغه هاي ما در اين زمينه است.

 

مقیمی تاکید کرد: مهمترين اولويت هاي ما در منطقه گردشگري عباس آباد بهشهر و راه اندازي تله كابين ، حفظ حوزه تاریخی و گردشگري ، رعايت محدوده يونسكو و رعايت استانداردهاي زيست محيطي است.

 

نماینده مردم بهشهر افزود: در اجرای این طرح از سازه های سبک و پرتابل استفاده می شود تا آسیبی به محیط زیست نرسد و همچنين از ورود به محدوده منطقه تاریخی عباس آباد نیز جلوگیری می شود و همچنین هیچ درختی بدون نظر منابع طبیعی قطع نمی شود.


فرماندار بهشهر نيز در سخناني محدوده احداث این تله کابین را از كارخانه سنگ شكن تا عباس آباد اعلام کرد و افزود: سرمایه گذار اين تله كابين بهشهري مقيم خارج از كشور می باشد.
 
محمد تقي نورزاد مشخصات فنی طرح را بر شمرد و اعلام کرد: رعايت حد مجاز ارتفاع اين تله كابين 55 متر است كه داراي 2 ايستگاه در طول مسیر ، 40 كابين بوده و طول مسير 2 هزار و 534 متر می باشد و كابين هاي در نظر گرفته شده 8 نفره  است زمان اين سفر از مبدا تا مقصد 7 دقيقه و 4 ثانيه است.

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 18 دی 1392 - 22:12
  عسکری

  سلام آقا یا عکس توی سایت نذارید یا شأن خواننده را حفظ کنید . آپلو که هوا نمی کنید دو تا عکس گذاشتن که اینهمه پس زمینه و افکت تصویری نمی خواد . اینجوری میخواین فرهنگ بهشهر رو جهانی کنین

  5 0
دیدگاه شما در مورد : كلنگ زني تله كابين بهشهر در دهه فجر +مشخصات فنی طرح

كلنگ زني تله كابين بهشهر در دهه فجر +مشخصات فنی طرح

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر