صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
یادداشت مخاطبان خط امید

از 9 دی 92، چه خبر؟

همین آقایانی که روزی با افتخار دستور داده بودند بنرهای ستاد انتخاباتی آقای x را پایین بکشند؛ حالا جرات ندارند نام فتنه 88 را بر زبان بیاورند چه برسد به نصب بنر!

کد خبر : 6174

تاریخ انتشار : 11/10/1392 - 12:53


از 9 دی 92، چه خبر؟

به گزارش خط امید بهشهر پس از انتشار  مطلبی با عنوان" 9 دی و سکوت معنادار مسئولین بهشهر" یکی از مخاطبان سایت خبری تحلیلی خط امید بهشهر  یادداشتی را برای مدیریت سایت ارسال کردند که خواندن آن خالی از لطف نیست :

امشب مطلبی در یکی از سایت‌ها با عنوان"9 دی و سکوت معنادار مسئولین بهشهر" توجهم را به خود جلب کرد.

از نویسنده ی مطلب باید تشکر شود و البته باید به ایشان گفت که برای این جماعت کور و کر که فرقی ندارد؛ آن‌قدر پوست‌کلفت شده‌اند که با شنیدن این حرفها فقط نگاهی به دور و برشان می‌اندازند و میگویند؛ کی؟مسئول؟ ما که کاره‌ای نیستیم!؟

از طرفی، مگر فتنه 88 را چه کسانی به راه انداختند؟ عده‌ای منفعت‌طلب، و عشقِ مال و مقام بودند که به نام اسلام و امام و شهدا و انقلاب و شاید هم مسئولِ مصلحت‌اندیشی!عده‌ای بدبخت‌تر از خود را وارد بازی سیاسی کردند و نتیجه‌ای جز باخت-باخت عایدشان نشد.

همین آقایانی که روزی با افتخار دستور داده بودند بنرهای ستاد انتخاباتی آقای x را پایین بکشند؛ حالا جرات ندارند نام فتنه 88 را بر زبان بیاورند چه برسد به نصب بنر!

مجهولِ این مساله اما با یک معلوم حل می‌شود و آن این‌که آیا آقایانِ مسئول، بین فتنه 88 و دولت تدبیر و امید وجه مشترکی دیده‌اند که تصور کرده‌اند اگر حماسه ی 9 دی 88 را پررنگ کرده و گرامی بدارند؛ لطمه‌ای به میز و احیاناً زیر‌میزهایشان می‌خورد؟؟؟

البته پشت صحنه ی این ماجرا، موضوع مهم دیگری است که اکنون جای بحث آن نیست.

القصه! فتنه 88 هیچ‌وقت برچیده نخواهد شد؛ چون اساساً بازار زیاده‌طلبی، پول‌پرستی، مقام‌پرستی، غرور، دروغ، حسد و پوستین برّه! داغ است!

... و این بازار کهنه و قدّار، خریداران بی‌شماری دارد.

شاید روزی دانش‌آموزان در کتاب فارسی خود بخوانند؛ متضادّ فتنه، حماسه است، و متضاد 6 دی 88 می‌شود 9 دی 88! 

  

دیدگاه شما در مورد : از 9 دی 92، چه خبر؟

از 9 دی 92، چه خبر؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر