صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

متهم اختلاس بیمه ایران: افشاگری خواهم کرد

معاون اول رئیس جمهور در دولت دهم خود را یکی از مظلوم ترین و پاک‌ترین مدیران نظام دانست و گفت:‌ می‌خواهم یک روز به خبرگزاری فارس بیاییم و دو ساعت مصاحبه کنم و پشت پرده خیلی مسایل را بگویم.

کد خبر : 6168

تاریخ انتشار : 10/10/1392 - 18:30


متهم اختلاس بیمه ایران: افشاگری خواهم کرد

به گزارش خط امید بهشهر _ ظهر امروز در حاشیه مراسم ختم سید علی‌اکبر پرورش در مسجد سید خبرنگار فارس گفت‌وگویی را با محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهور در دولت دهم انجام داد که در زیر می‌خوانیم.

آقای رحیمی الان شما کجا مشغول به کار هستید؟

رحیمی با خنده پاسخ داد: در خانه

به تازگی اخباری مطرح شده که شما جهت برخی اتهامات مالی دوباره به دستگاه قضایی احضار شده‌اید، تایید می‌کنید؟

توقع من این بود که در چنین روزی، در چنین مجلس بزرگی بیشتر از شخصیت علمی، اخلاقی، فرهنگی و انقلابی استاد پرورش از من می‌پرسیدید.

شاید این موضوع سئوال بعدی باشد

ببینید، در دنیایی بسیار بزرگتر که در همه کتب الهی وعده آن داده شده است، محکمه یا برپا می‌شود که در آن موضوع تهمت و افترا را مطرح می‌کنم، در آن دادگاه هیچ کس نمی‌تواند فرار کند و یا بی‌دلیل و منطق حرفی بزند، در آن دادگاه خیلی چیزها مشخص خواهد شد.

یعنی شما قصد ندارید این موارد را در دستگاه قضایی مطرح کنید؟

من هر چه بگویم شما نقد و بررسی هوشمندانه خودتان را مطرح می‌کنید، به من فرصت دهید چهار گام جلوتر بروم، بعد همه این مسایل را مطرح می‌کنم، شما بدانید که خداوند بهترین قاضی است و شما هم روزی باید در محضر ایشان پاسخگو باشید، من به جنابعالی خواهم گفت که من یکی از مظلوم‌ترین و پاک‌ترین مدیران ۳۴ سال نظام مقدس جمهوری اسلامی هستم که همیشه صادقانه کار کرده‌ام.

ما یا افرادی که این مباحث را مطرح کرده‌اند باید در محضر عدل الهی پاسخ دهند؟

خوب خبرگزاری فارس هم بعضی مواقع در حق من ظلم کرده است، من می‌خواهم یک روز به این خبرگزاری بیایم و دو ساعت مصاحبه کنم و پشت پرده خیلی مسایل را بگویم، من خبرگزاری فارس را دوست دارم اما انتقاد هم دارم، این خبرگزاری باید رعایت بزرگی رسالت خودش را بکند، چرا که فارس یک خبرگزاری معتبری است که این اعتبار باید هر روز افزوده شود.

حالا در خصوص شخصیت آقای پرورش هم بگویید؟

باید ساعت‌ها از کمال، معنویت، اخلاق و بزرگی آقای پرورش صحبت کرد، من با آقای پرورش زیاد بوده‌ام، هر لحظه با ایشان بودن برایم درس بود، پرورش لحظه به لحظه‌اش درس بود، البته نمی‌توان در این زمان کم درباره شخصیت ایشان صحبت کرد.

شما در کجا با آقای پرورش بودید؟

خیلی جاها، در مجلس، بیرون مجلس، وقتی ایشان وزیر بود.

به نظر شما چرا در شرایط کنونی و در عرصه‌های مدیریت از وجود چنین مردانی کمتر بهره می‌بریم؟

احسنت، خدا رحمت کند پدرتان را، تمام حرف من هم همین است، ما در نظام جمهوری اسلامی روز‌به‌روز که جلوتر می‌رویم باید اخلاق مدار‌تر شویم، وقتی به مردان خدا تهمت می‌زنیم، خدا هم برکت را از جامعه کم می‌کند و بلاهایش را نازل می‌کند.

متاسفانه الان به‌رغم اینکه می‌توانیم پیوندها را معنوی‌تر کنیم، هجمه‌ها را بیشتر می‌کنیم، به راحتی بر معنویت، مروت، مردانگی و ... هجوم می‌آوریم، در حالی‌که باید بدانیم هر کسی که سرش به مهر می‌خورد، خدا را می‌پرستد و پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار(ع) را قبول دارد، باید مراقب باشد.

چیزی که موجب برکت می‌شود، شفقت و مهربانی است، یکی از اسمای خداوند از ۹۹ اسم مبارکه ایشان مهربان بودن و رحیم بودن است و ما باید از این صفت الهی تبعیت کنیم


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : متهم اختلاس بیمه ایران: افشاگری خواهم کرد

متهم اختلاس بیمه ایران: افشاگری خواهم کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر