صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بابایی در گفتگو با خط امید بهشهر تاکید کرد

9 دی ميخ باطل بر تابوت دشمنان نظام

سید محمد بابایی گفت : باحضور آگاهانه و مقتدرانه خويش در 9 دی چشم فتنه را كور كردند و ميخ باطل بر تابوت دشمنان نظام مقدس اسلامي كوبيدند.

کد خبر : 6160

تاریخ انتشار : 09/10/1392 - 13:34


9 دی ميخ باطل بر تابوت دشمنان نظام

حجت الاسلام  سید محمد بابایی رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر  پیرامون حماسه تاریخی 9 دی بیان داشت:9 دی تجلی شکوه ناگسستنی امت با امام خویش بود.

 

وی افزود: اصل فتنه گران و طراحان آن ( استکبار جهانی ، لابی های صهیونیستی و ... ) ، مهیا بودن ابزار فتنه و جریان های آن ، فراهم کردن بستر کار در داخل کشور و ایجاد شبهه از جمله عواملی هستند که دست به دست هم می دهند تا فتنه بوجود بیاید که در سال 1388 هم متأسفانه یک عده با طراحی قبلی باعث بوجود آمدن فتنه در داخل کشور شدند و شیرینی حضور مقتدارنه مردم در پای صندوق های رأی که که منجر به خلق حماسه سیاسی گردید را ، در کام ملت تلخ کردند

 

بابایی تصریح کرد: در مقابل ؛ ایمان و باورهای مردم ، مدیریت و رهبری هوشمند مقام معظم رهبری (حفظه الله ) ، بصیرت مردم و توهین فتنه گران به عاشورا از جمله عواملی بودند که زمینه ساز حماسه 9 دی شدند و مردم ایران اسلامی با حضور در خیابان ها بيعت خويش را با رهبر بصير انقلاب حضرت امام خامنه اي ( مد ظله العالي ) به اثبات رساندند و باحضور آگاهانه و مقتدرانه خويش در 9 دی چشم فتنه را كور كردند و ميخ باطل بر تابوت دشمنان نظام مقدس اسلامي كوبيدند. 

 

این مسؤول فرهنگی بیان داشت: مادامي که ملت پشتيبان ولايت فقيه و گوش به فرمان رهبري معظم انقلاب باشند جامعه از گزند هرنوع توطئه و فتنه در امان خواهد بود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : 9 دی ميخ باطل بر تابوت دشمنان نظام

9 دی ميخ باطل بر تابوت دشمنان نظام

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر