صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پرداخت کرایه تاکسی در بهشهر الکترونیکی می شود

عضو شورای اسلامی بهشهر از توایع استان مازندران گفت: برای اولین بار در کشور، تاکسی های درون شهری بهشهر به دستگاه کارتخوان دریافت کرایه مجهز می شوند.

کد خبر : 6158

تاریخ انتشار : 09/10/1392 - 12:16


پرداخت کرایه تاکسی در بهشهر الکترونیکی می شود

به گزارش خط امید بهشهر _  ˈ اسفندیار اسدی ˈ افزود: در حال حاضر تاکسی های بی سیم بهشهر در حال تجهیز به این دستگاه هستند که در صورت موفقیت آمیز بودن اجرای آن، این طرح در تمامی حدود 500 دستگاه تاکسی دوران شهری اجرا خواهد شد.

وی یکی از مزیت های مهم پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی را رفع مشکل نبود پول خرد به عنوان اصلی ترین عامل ایجاد اختلاف میان راننده و مسافر برشمرد.

عضو شورای اسلامی بهشهر گفت: کارتخوان ها به سفارش شرکت تاکسیرانی بهشهر و در یک شرکت ایرانی ساخته شدند و تا پایان دی ماه تمامی 50 دستگاه تاکسی بی سیم بهشهر به آن مجهز می شوند.

وی افزود: در اجرای این طرح، نرخ کرایه بر اساس مسافت طی شده به وسیله کارتخوان محاسبه خواهد شد و یکی از مزایای آن، ایجاد انگیزه در رانندگان برای حضور در مناطق فرعی و حاشیه شهر است.

عضو شورای اسلامی بهشهر گفت: تاکنون پنج هزار قطعه کارت ویژه پرداخت کرایه تاکسی تهیه شده و در اختیار افرادی که علاقه مند به استفاده از آن هستند، قرار گرفته است.


منبع : ایرنا

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 11 دی 1392 - 14:12
  mhamedm2008

  سلام این کارت ها را از کجا باید تهیه نمود؟؟

  1 0
دیدگاه شما در مورد : پرداخت کرایه تاکسی در بهشهر الکترونیکی می شود

پرداخت کرایه تاکسی در بهشهر الکترونیکی می شود

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر