صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر مجمع نمایندگان مازندران‌؛

9 دی هشداری بود تا همه همراه با ولایت حرکت کنند

دبیر مجمع نمایندگان مازندران‌ گفت: ملت ایران باید مراقب این نظام مقدس که با خطرات بزرگی روبرو است باشند تا عده ای به فکر خدشه رساندن به آن نیافتند.

کد خبر : 6157

تاریخ انتشار : 09/10/1392 - 11:01


9 دی هشداری بود تا همه همراه با ولایت حرکت کنند

به گزارش خط امید بهشهر _ قاسم احمدی لاشکی با اشاره به سالروز حماسه 9 دی گفت:روز 9 دی روز  بصیرت و بیعت مجدد با شهدا ، امام شهدا ، ولایت مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
وی افزود :  در این روز مردم با بصیرت ایران نشان دادند جلوتر از مسئولین هستند و مسائل مهم کشور را  به خوبی درک می کنند و خطرات ،مشکلات و موانع را زودتر از مسئولین متوجه می شوند.
نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس ،نهم دیماه را روز به یاد ماندنی در تاریخ دانست و خاطرنشان کرد: در این روز مردم متوجه شدند که باید بیشتر مراقب باشند و به مسئولین هم درس دادند که مراقبت لازم از نظام مقدس جمهوری اسلامی را که حاصل خون های فراوانی است را داشته باشند.
وی تصریح کرد:باید قدر ولایت، این نعمت بزرگ را بدانیم و بیشتر حواسمان را جمع کنیم ، این نظام به راحتی به دست نیامده که براحتی دچار آسیب و خدشه شود.
وی روز 9 دی را روز تجدید میثاق با مقام رهبری و ولایت عنوان کرد و گفت:ملت ایران باید مراقب این نظام مقدس که با خطرات بزرگی روبرو است باشند تا عده ای به فکر  خدشه رساندن به آن نیافتند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به این نکته که در این روز ملت ایران ثابت کردند بر آرمانهای اسلام و انقلاب ایستاده اند بیان کرد: 9 دی هشداری بود برای ملت ایران که همیشه همراه با ولایت حرکت کنند تا این انقلاب که با خون شهدا آبیاری شده است به دست صاحب اصلی آن یعنی امام زمان برسد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : 9 دی هشداری بود تا همه همراه با ولایت حرکت کنند

9 دی هشداری بود تا همه همراه با ولایت حرکت کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر