صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

9 دی و چراغ خاموش دولت

سکوت عجیب و معنادار دولت یازدهم در قبال سالگرد حماسه شکوهمند 9 دی و عدم موضعگیری شفاف دولتمردان پیرامون این واقعه مهم انقلاب اسلامی نگاه های کنجکاو را به سوی ابهامات بی پاسخ سوق داده است .

کد خبر : 6099

تاریخ انتشار : 08/10/1392 - 21:30


9 دی و چراغ خاموش دولت

به گزارش خط امید بهشهر _ در حالی که نهادهای انقلابی نظیر سازمان تبلیغات اسلامی، سپاه و نیروی مقاومت بسیج، صدا و سیما ، رسانه ها و تشکلهای مذهبی مردمی در تب و تاب برگزاری برنامه های متناسب با این ایام هستند و در رسانه های گروهی حماسه 9 دی و وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد سکوت معنادار مسئولان دولتی موجب تعجب و شگفتی همگان شده است.

از یک طرف دولت در قبال برخی از اصحاب فتنه نظیر الف.ه و م.خ احساس دین می کند و برای خوشایند آنها مجبور به سکوت است و از طرف دیگر عدم اتخاذ موضع شفاف در رابطه با جریان فتنه او را در برابر افکار عمومی و نیروهای وفادار به انقلاب و رهبری دچار عذاب وجدان می سازد هر چند برخی مسئولان و فرمانداران علی رغم سکوت دولت، در جلسات ستادی و اجرائی گرامیداشت حماسه 9 دی حضور فعال و اثربخش دارند که به اعتقاد درست یا نادرست برخی ، این عده از مسئولین با اینکار قصد خودکشی (عزل از مسئولیت) را دارند، اما شجاعت این مدیران قابل تحسین و تشویق است.

فتنه و آشوب سال 88 توطئه ای خزنده و خطرناکی بود که با هدایت و حمایت استکبار و صهیونیسم و ایادی مزدور غربی آنها طراحی و اجرا شده است اما در این طرف قضیه نیز سران فتنه با لجاجت و عقده گشائی به تحریک افکار عمومی پرداختند که البته جز تعداد معدودی فریب خورده و نفوذی های ضدانقلاب کسی به خیال پردازی آنها پاسخ نداد.

 با فرو نشستن غبار فتنه و شفاف شدن حوادث پس از انتخابات، ماهیت دشمنان انقلاب در حمایت مالی و رسانه ای فتنه گران و رفتار غیر انسانی و ضددینی پیاده نظام فتنه در کف خیابانهای تهران، مردم را واداشت تا به تکلیف دینی و انقلابی خود عمل کنند و با شور حسینی بساط جریان فتنه را برچینند.

سئوال این است آیا دولت نباید در برابر احساسات پاک مردم متدین و انقلابی مسئولانه در رابطه با حماسه شکوهمند 9 دی بیانیه صادر می کرد؟ آیا دولت مدعی تدبیر و اعتدال نباید از احساس تکلیف و بصیرت انقلابی مردم حمایت و صیانت نماید؟

انتطار می رفت استاندار مازندرانی که خود پرورش یافته دیار علویان و پرچمدار ولایتمداری است به مناسبت  حماسه 9دی که خیزشی مردمی بوده بیانیه ای برای ایجاد انگیزه وحدت و انسجام در جامعه بیانیه ای صادر می کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : 9 دی و چراغ خاموش دولت

9 دی و چراغ خاموش دولت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر