صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر آموزش و پرورش در گفتگو با خط امید

97 درصد بهشهر با سواد هستند

مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: در شهرستان بهشهر بیش از 97 درصد مردم با سواد هستند و 3 درصد مانده اند که با همت همه جانبه ی مسئولین و مردم در صدد شناسایی اسمی بی سوادان هستیم.

کد خبر : 6070

تاریخ انتشار : 07/10/1392 - 11:47


97 درصد بهشهر با سواد هستند

ابولقاسم ثلاثی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در گفتگو با خط امید بهشهر گفت : هفتم دیماه سالروز نهضت سواد آموزی  است که به فرمان حضرت امام (ره) بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران در سال 58 تاسیس شد و فرمود که همه همت کنند تا ایران را سراسر مدرسه کنیم و دستور فرمودند که همه برای ریشه کنی بیسوادی قیام کنیم.

 

ثلاثی ادامه داد : مقام معظم رهبری هم در این راستا به صفر رساندن بی سوادی را در کشور تاکید فرمودند و همه ی مسئولین در آیین نامه ها و شیوه نامه ها موظف شدند به همکاری با آموزش و پرورش لذا استانداران و فرمانداران برای این مهم همت می کنند و در سطح شهرستان به مدیریت فرماندار این جلسات را بین ادارات برگزار می کنیم تا در راستای به صفر رساندن یا ریشه کنی بیسوادی برنامه ریزی کنیم و ان شاءالله محققش کنیم.

 

مدیر آموزش و پرورش بهشهر ادامه داد : در شهرستان بهشهر بیش از 97 درصد مردم با سواد هستند و 3 درصد مانده اند که با همت همه جانبه ی مسئولین و مردم در صدد شناسایی اسمی بی سوادان هستیم.

 

ابوالقاسم ثلاثی تعداد بی سوادان شهرستان را نزدیک به 500 نفر بر شمرد و افزود : که این تعداد در سنین 10 تا 50 سال بی هستند که با کمک دستگاه ها  مخصوصا ثبت احوال در حال شناسایی این افراد هستیم که ان شاءالله شناسایی خواهند شد و به تدریج آموزش خواهند دید که ان شاءالله بتوانیم جشن ریشه کنی بیسوادی در بهشهر را به زودی برپا کنیم

 

ثلاثی ادامه داد : در حال حاضر حدود 20 نفر از سواد آموزانمان ما مدارج علمی کارشناسی و کارشناسی ارشد را طی کردند و تعدادی از این عزیزان دانشجوی ارشد هستند امیدواریم که همه ی بی سوادان ما سواد بیاموزند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : 97 درصد بهشهر با سواد هستند

97 درصد بهشهر با سواد هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر