صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خورشید 9 دی غروب نمی کند

کد خبر : 6047

تاریخ انتشار : 07/10/1392 - 09:58


خورشید 9 دی غروب نمی کند

به گزارش خط امید بهشهر _ حماسه ای دیگر در تاریخ طلایی انقلاب اسلامی رقم می خورد و از آن به عنوان نقطه عطف تاریخ ایران نام می برند. روزی که استکبار جهانی بار دیگر شکست را در مقابل چشمان خود دید و بار دیگر صدای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و درود بر ولایت در سراسر ایران اسلامی طنین انداز شد و بار دیگر مردم ولایی و همیشه در صحنه ایران یک گام به جلو برداشتند و دشمن و استکبار جهانی را دو گام به عقب راندند.

حماسه عظیم سیاسی مذهبی که در آن ملت ایران صاحب عزتی دوچندان تر شد و خفت و خاری برچهره ننگین دشمن نمایان تر، 9 دی ماه 1388 سالروز تولد دوباره ملتی فهیم و سالروز به هلاکت رسیدن نقشه ها و توطئه های دشمنی ذلیل است.

روز 9 دی را روز بصیرت نام نهادند چراکه ملت فهیم ایران با شور و شعور به صحنه آمدند و با امام حاضر عصر تجدید میثاق بستند، مردمی که با روحی خسته از بی حرمتی فتنه گران به سید و سالار شهیدان در روز عاشورا و با به آتش کشیدن پرچم مقدس حسین بن علی (ع) در این روز به خیابان ها آمده و شعار هیهات من الذله را به گوش مستکبرین جهانی رساندند.

جنبش و حرکت حماسی 9 دی 88 مردم ولایتمدار ایران به نوعی به واسطه اربعین حسینی به وجود آمد چراکه امام حسین (ع) نیز نتوانست ظلم و خفقان را تحمل کند و برای احقاق حق و روشن ماندن نور خورشید اسلام به پا خاست و امروز پس از گذشت سالیان متمادی این نور خاموش نشده است و قطعا هم خورشید پر نور 9 دی ماه 1388 تا سالیان سال غروب نمی کند و همواره در تاریخ پر رمز و راز انقلاب ایران اسلامی روشن خواهد ماند.

در این روز مردم در واقع از اعتقادات و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کشوری که برای بدست آوردن عزت هزاران جوان و نوجوان خود را از دست داد و پرچم این کشور با خون شهدا تزئین شده، دفاع کرده اند و چه خوب مشتی سنگین بر دهان فتنه و سران فتنه و فتنه گران بوده است.

حال به امروز سری می زنیم، هر لحظه باید منتظر ایجاد فتنه ای جدید از سوی استکبار علیه ملت ایران باشیم، در آن روزها که درب های کشور بر روی غرب بسته بود و از کوچکترین تعاملی خبر نبود آن حادثه عظیم روی داد، اما در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران به مذاکره با 1+5 و غرب تن داده است و رودرروی یکدیگر نشسته اند، باید مواظب بود که خدای ناکرده با کوچکترین غفلت از سوی مردان دیپلماسی کشور دچار فتنه ای دیگر نشویم و روزگاری سیاه در تاریخ ایران زمین به ثبت نرسانیم.

امروز که بحث نرمش قهرمانانه از سوی رهبر مطرح شده است نباید ملعبه دست بازیگران غربی قرار گیرد و شما مردان مذاکره کننده هسته ای ایران نباید هرگز اجازه کوچکترین سوء استفاده از سوی 1+5 از این فرموده گهربار مقام عظمای ولایت را بدهید، باید هوشیار باشید چرا که دشمن گرگ صفت است و عادت گرگ خوابیدن با چشمانی باز است...!!!

در شرایط کنونی هر لحظه ممکن است که 9 دی های دیگری خلق شود، باید مواظب بود و با بصیرتی بی نظیر و بدون خسته شدن از سختی مسیر راه درست را پیمود و به سر مقصد نهایی و مطلوب رسید.

نویسنده : حسینی
منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : خورشید 9 دی غروب نمی کند

خورشید 9 دی غروب نمی کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر